Plastik oyun parkı by Ak Ticaret | homify
Change profile photo
Change cover
Ak Ticaret
Ak Ticaret

Ak Ticaret

Ak Ticaret
Ak Ticaret
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

Plastik oyun parkı

Alışveriş mekanlarında çocuk oyun bölümünde, kreşlerde ve evinizin bir köşesinde, yazın bahçenizde veya odanızın bir köşesinde çocuğunuz için ayıracağınız bir bölüme yerleştireceğiniz plastik çocuk parkı oyun üniteleri ekonomik ve çok keyifli ürünlerimizden biridir. Akbrella online web sitemizi ziyaret ederek plastik oyun parkı sayfasına girerek 40 çeşit modülden birini veya bir kaçını sepetinize ekleyerek online hemen satın alabilirsiniz, hazır koli paketler içerisinde bulunan bir birinden renkli plastik ev, plastik kay kay, plastik salıncak, plastik oyun havuzu, plastik çitler, masalar ve puzlle çeşitlerini sitemizde görebilir yakından inceleyerek ürünler hakkında geniş detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Siparişiniz halinde ürünler 24 saat içerisinde kargo taşıma şirketine verilir maksimum siparişinizden 3 gün içerisinde kapı teslimi adresinizde olur.

Orijinal koli paketlerinde muhafazalı olan plastik oyun parkı ürünleri de-monte biçimde olup oldukça az alan kaplamasından dolayı taşıma sırasında oldukça ekonomik olacaktır, aynı zamanda kullanımdan kaldırmak istediğinizde de paketine yerleştirdiğinizde çok az yer kaplayacağından yaşam alanınızı da daraltmamış olacaktır. Tüm bu plastik ürünleri Bonus kartınızla web sitemizden vade farkı ödemeden 4 ay vadeli satın alabilir, peşin ödeme yapmanız durumunda da %3 peşin ödeme indiriminden de faydalanabilirsiniz. Plastik ürünlerimizi satın almayı düşündüğünüzde çocuk sağlığınızı da elbet düşünüp zararlı olup olmadı hakkında kesin bilgiye sahip olamak isteyeceksiniz haklı olarak, bizlerde sizinle aynı düşünüyor çocuk sağlığınızı çok önemsiyoruz, gönlünüz ferah olsun kullanılan plastik içerisinde çocuk sağlığınızı etkileyecek hiç bir zararlı madde yoktur ürünler CE belgelidir.

  • mediterranean  by Ak Ticaret, Mediterranean Plastic

    Editors’ Ideabooks with this photo
    Ideabooks: 1
    ["TR"] [Published] Ev hediyesi ne olabilir? 41 fikir

Admin-Area