Yandan gövdeli ahşap şemsiye | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş
Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş

Akbrella Şemsiye San. ve Ti…

ReferenceError: window is not defined at DmsProfessionalPage.getUserData (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:101:21) at DmsProfessionalPage.render (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components/dms/DmsProfessionalPage.jsx?:130:36) at processChild (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3171:18) at resolve (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3013:5) at ReactDOMServerRenderer.render (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3436:22) at ReactDOMServerRenderer.read (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3395:29) at Object.renderToString (webpack:////var/www/homify.de/shared/node_modules/react-dom/cjs/react-dom-server.node.development.js?:3954:27) at __webpack_require__.then (webpack:///./app/assets/javascripts/react_ssr_components.js?:12:30) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7)
Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş
Akbrella Şemsiye San. ve Ti...
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

Yandan gövdeli ahşap şemsiye

300x300 cm ölçülerindeki bu yandan gövdeli ahşap şemsiye modelimizin yan duran ahşap ayağı ireko ağacından üretilmiş olup ahşap üretim öncesi fırınlanmış tüm nemi alınmış durumdadır. Şemsiyenin gövdesinde bulunan çelik halat bir dişli kutusuna bağlıdır dişli kutuya takılan kol yardımıyla şemsiyenin açılması ve kanması sağlanır. Şemsiyenin ayağı ve ahşap gövdenin birleşim yerinde bir bilye sistemimi mevcuttur bu bilye sistemi sayesinde şemsiye kendi etrafında tam turlu dönebilmektedir, bu olgudan dolayı şemsiye güneş yönüne göre döndürülüp maksimum koruma alanı ayarlanabilir. Akbrella şemsiyenin bu ürün üzerinde kullandığı kumaş ısı, UV ışını ve yağmur suyunu geçirmez özellikte olup solmaya karşı üretici firma tarafında garanti edilmektedir.

Bu bölümdeki şemsiyenin farklı ölçülerde yuvarlak ve dikdörtgen formları da mevcuttur, sipariş halinde arzu edilen renkte logo baskılı ve ya baskısız olarak siparişler takribi 10-15 gün içerisinde üretilir müşterisine teslim edilir.

Yandan gövdeli ahşap şemsiyelerimizin 2 sene kullanım garantisi vardır, ilerleyen zamanlarda arzu edildiğinde şemsiye kumaşı değişimi mümkündür.

AKBRELLA ŞEMSİYE SAN A.Ş Tel: 0212 546 4658

  • BAHÇE ŞEMSİ ve KUMAŞLARI by Akbrella Şemsiye San. ve Tic. A.Ş Tropical Aluminium/Zinc

    BAHÇE ŞEMSİ ve KUMAŞLARI

    Kullanım alanı açısından en avantajlı olan yandan gövdeli şemsiyeyi bahçenizde, havuzumuzda, balkonunuzda ve çok rüzgar almayan terasınızda keyifle kullanabilirsiniz. Şemsiyenin altında 5 adet plastik papuç bulunur düz zeminde şemsiyenin yerini değiştirmek oldukça kolaydır. Ayak üzerinde bulunan 4 adet özel kesim cilalı ve parlatılmış 160 kğ mermer ağırlıklar şemsiyeyi ayakta tutmak için ideal ağırlıktadır. Dış ortamda kullandığımız bahçe şemsiyesi ürünlerin ısı geçirmemesi gerekmektedir aksi taktirde şemsiyenin kumaşı sauna görevi görecek şemsiye altında oturan kişileri yaz sıcağında oldukça fazla terletecek tir. Kurulumu oldukça kolay olan bu şemsiye paket içerisinde 4 parça halindedir, 2 ahşap gövde parçaları 1 kumaşlı şemsiye kafesi ve mermer ile ayak kısmı şeklinde olup kutu içerisinde kurulum ve kullanım bilgileri mevcuttur. Kullanım kurallarına uyulduğu taktirde ürün 2 yıl kullanım garantilidir.

    AKBRELLA ŞEMSİYE A.Ş Tel: 0212 546 46 58 pbx

Admin-Area