Katarzyna Wnęk

Reviews

Pani Kasia projektowała w moim domu przedpokój i kuchnię .Nie przypuszczałam , że dobierając odpowiednie kolory i materiały można osiągnąć taki efekt .Odwiedzający mój dom po przekroczeniu progu nie mogą wyjść z podziwu .Pani Kasia potrafi wyszukać wystrój w cenach zróżnicowanych ,kładzie nacisk na jakość ale za rozsądną cenę.  
about 6 years ago
Project date: April 2015
Praca z Panią Kasią była niesamowita. Szybkość i jakość dostarczania nowych wizualizacji po moich uwagach była również niesamowita. Szczerze nie wiedziałem, że to jest możliwe. Polecam każdemu!
over 1 year ago
Polecam z całego serca! Pani Kasia to bardzo miła i kreatywna osoba. Słucha i niesamowicie dopasowuje projekt do upodobań klienta. Nie spodziewałam się, że po wybraniu kilku podobajacych się nam tworzyw i kolorów, będzie w stanie tak idealnie sprostać naszym oczekiwaniom i trafić w nasz gust. Projekt stworzony szybko i kompleksowo. Bardzo dużym atutem współpracy z Panią Kasią było to, ze Pani Kasia proponowała tez alternatywne rozwiązania,gdy coś nie do końca się nam podobało. Jeszcze raz serdecznie polecam 😊
about 1 year ago
Pani Katarzyna jest otwartą, pomysłową i profesjonalną osobą. Całkowicie zmieniła mój wstępny koncept i z pomieszczenia, dla którego nie było nadziei, stworzyła piękne, funkcjonalne wnętrze. Jestem zachwycona i szczerze polecam! :)
over 1 year ago
Pani Kasia jak nikt inny potrafiła spełnić nasze oczekiwania i ze starej, już dawno nie modnej łazienki wyczarować istne cudo! 😍 Mam nadzieję że to nie będzie koniec naszej współpracy 😉 Gorąco polecam!
over 1 year ago
Praca z Panią Kasią zaczęła się od wizualizacji łazienki, a zakończyła projektem całego domu. Jest bardzo sympatyczną i profesjonalną projektantką. Zawsze miała super pomysły i rozwiązania. Najpierw nas słuchała, a później się zaczynało- niekończąca rozmowa o szczegółach i rozwiązaniach dla poszczególnych pomieszczeń. Wszystko było ważne i nawet jak my już nie mieliśmy sił, ona nas motywowała i wspierała. Polecam współpracę z NIĄ.
almost 2 years ago
Współpraca z Panią Kasią to naprawdę wielka przyjemność. Nade wszystko cenię sobie profesjonalizm i wiedzę w przypadku Pani Katarzyny to wszystko jest jeszcze wzbogacone o ogromną dawkę "pozytywnej energii" Co przy dużych projektach jest bezcenne. Od projektu po wykonanie, wszystko zgodnie z tym co zostało wcześniej nakreślone w najmniejszych detalach :) Także nie ma co się zastanawiać tylko już teraz rezerwować termin. Jest to jedna z nielicznych firm w tej branży która łączy w sobie jakość i rzetelność. Jeszcze raz dziękuję :)
about 1 year ago
Współpraca z Panią Kasią od początku do samego końca to pełny profesjonalizm. Zakres prac obejmował projekt całego mieszkania, nadzór oraz wizyty w sklepach celem doboru materiału, który został wykorzystany w pomieszczeniach. Pani Kasia ma niezwykle przemyślane rozwiązania i współpraca z nią to przyjemność. Gorąco polem :)
about 1 year ago
Wspólpraca z Panią Kasią to przyjemność i zadowolenie z efektów. Zakres prac obejmował projekt wnętrz, nadzór i wizyty w sklepach w celu doboru odpowiednich materiałów. Pani Kasia to profesjonalistka, która słucha inwestora. Gorąco polecam Panią Kasię.
8 months ago
Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy szukają oryginalnych ale i mądrych rozwiązań przy aranżacji wnętrza swojego domu. Niezwykle profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji. Bez dwóch zdań to co robią jest ich pasją - a takich ludzi jest w obecnych czasach niewiele 🙂
6 months ago
Pani Kasia, to doświadczony architekt i wspaniała osoba! Od początku współpraca przebiegała pomyślnie, a efekt końcowy to jedno wielkie WOW. Polecam usługi tej firmy, tym którzy cenią sobie profesjonalizm, kompleksowe doradztwo oraz nadzór nad realizacją projektu wykonywanego przez fachowców. Chcesz zamienić ponure wnętrze w stylową, mającą duszę przestrzeń ? Pani Kasia zadba o wszystko !
7 months ago
Każdy, kto szuka niebanalnych i bardzo gustownych pomysłów na wystrój swojego domu czy mieszkania na pewno będzie zadowolony ze współpracy z panią Kasią. Bardzo polecam.
7 months ago
Pełen profesjonalizm, poczucie estetyki połączone z praktycznym podejściem, to jest to co charakteryzuje Panią Kasię. Zaangażowanie na każdym kroku, fachowe doradztwo, otwartość i dopasowanie do uwag klienta - współpraca z nią i jej zespołem to naprawdę przyjemność, widać w nich ogromną pasję. Zdecydowanie polecam!
3 months ago
Request review