ARAL TATİLÇİFTLİĞİ

Projects

New project
Address
Alaybey Mah. çayır yolu No:18
17680 Çanakkale/Bozcaada
Turkey
www.araltatilciftligi.com

Reviews

otel çocuklarla gidilebilecek çok iyi bir otel, odalar rahat, çiftlik hayvanları ve doğa ile iç içe geçen güzel bir tatil oldu.Kahvaltıları çok güzel ve saat kısıtlaması yok
about 2 months ago
Her sene müdavimi haline gelmenin zor olmadığı, Geyikli'den kalkan feribota biner binmez meşhur rüzgarının saçlarınız arasında dolaştığı, adaya adım atar atmaz daracık arnavut kaldırımlı, renkli sokaklarında huzur bulacağınız bir tanecik Bozcaada'mızda; Aral Tatil Çiftliği'ne ( @araltatilciftligi ) konuk oluyorum. 23 odalı ve çiftlik dokusu ile inşa edilen tesis, her biri özgün dekore edilmiş 2- 4 kişi kapasiteli farklı büyüklüklerde müstakil taş evlerden oluşuyor. 20-30 m2 genişliğinde olan odaların tümü verandalı ve bahçe manzaralı. Bahçenin her yerinden rengarenk çiçekler fışkırırken, mis gibi kokularını da eksik etmiyorlar. Bozcaada'da yapacağınız özel toplantılar, yoga&inziva kampları veya özel kutlamalar için de ideal.
2 months ago
Huzurun ortasında, yeşillikler içinde, her biri özenle dekore edilmiş, doğayla uyumlu müstakil odalar, misafirperverlikte zirve, muhteşem kahvaltı… Herkese gözüm kapalı tavsiye ederim. Müdavimi olmamak mümkün değil.
21 days ago