Sia Moore Archıtecture Interıor Desıgn

Reviews

Gerçekten yaptıkları iş hem kaliteli hem de epey titiz. Projem için yaptıkları tasarımı çok beğenmiştim, ekip de saygılı. Herkese tavsiye ediyorum.
about 2 years ago
Kendi adıma oldukça verimli bir proje süreci geçirdim diyebilirim. Tasarım kalitelerini zaten çok beğendim. Render'lar kısa sürede tarafıma sunuldu, isteklerimi oldukça dikkatli dinleyip uyguladılar. Özellikle daha önce de dekorasyon hizmeti almış biri olarak Sia Moore ekibinin yaklaşım ve işini kesinlikle tavsiye ederim. Umuyorum gelece başka bir projede yine birlikte çalışırız.
about 2 years ago
Project date: October 2016
Tasarım kalitesi ve müşteri ilişkileri konusunda çok memnun kaldım. Kesinlikle deneyimli bir ekip, ayrıca yaratıcı çözümlerinden oldukça faydalandım.
about 2 years ago
Sia Moore Mimarlık ve İç Tasarım için minnettarım Bir mekan için hayal edebileceğiniz tasarımı ve konforu sizlere sunabilen ender firmalardan biridir. Şirketin kurucusu Banu ALTAY da dahil olmak üzere cana yakın ve yardımseverler. Bu ofiste benzersiz bir tasarım konsepti var. Yaşam alanınızı yenilemek için fikir edinip birlikte çalışmanızı tavsiye ederim. Tasarımlarına hayran kalacaksınız.
10 months ago
Çok profesyonel, arkadaş canlısı ve güvenilir bir şirket. Onlarla çalışmak çok eğlenceliydi. Projemizi çabucak bitirdiler, malzeme ve mobilya kalitesi üst düzeydeydi. Her aşamada ilham verici çözümler gösterdiler, bir sonraki projemizde birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.
10 months ago
Herkese merhaba Evimi evden uzakta sıcak, sıcak ve güzel bir ev haline getirmede emeği geçen tüm taraflara gerçekten teşekkür etmeliyim. Çatı katı inanılmazın ötesinde, her bir parçası ve köşesi özenle tasarlandı ve çok güzel bir zarafet, stil ve modern tema atmosferi yarattı. Gerçekten yeni evimiz için istediğimiz konsept Hepinize çok teşekkür ederim 🌹❤️
about 1 year ago
Sia Moore Çok profesyonel bir firma, evinizi cennete çevirebilecek çok yenilikçi çalışanları var, istunbul'daki yeni evimde çoğunlukla her şeyi tasarladılar ve uyguladılar. Bu firma için benden çok güçlü bir öneri 👌👌👌
about 1 year ago
Projemiz için Sia Moore ile çalışmak harika bir süreç oldu. İsteklerimize çok dikkat ettiler ve her zaman duyarlıydılar. Ve 3D renderlarla tamamen aynı olan, harika bir durumda uyum projesini sundular. Villamdan ve montaj işlerinin kalitesinden son derece memnunum.
about 1 year ago
Sia Moore design is also a wonderful.
over 4 years ago
Sia Moore's unique designs make a difference to your living spaces
over 4 years ago
Sia Moore always fictionalize its original designs by creating functional and aesthetical spaces with every detail.
over 4 years ago
Thanks for your original and impressive designs.
over 4 years ago
For having a high energy team and for giving me the confidence Sia & Moore ...
over 7 years ago
Yaşam alanlarınızın farklı renkleri.
over 7 years ago
Muhteşem, yüksek enerjili, sevgi dolu, yaratıcı bir ekibe sahip.
over 7 years ago
Gerek yurtiçinde gerek yurtdışında kalitesinden, çizgisinden ödün vermeden yapılan mimari projelerin adresi Sia&Moore.
over 7 years ago
Request review