Belde Garden

Reviews

Ürünleri çok kaliteli. Hizmette sinir tanımayan bir firma. Bir telefonla sorunumu giderdiler.Bütün çalışanlarına teşekkür ediyorum.
over 1 year ago
Düzgün İnsanlar. Müşteri memnuniyeti pekiyi 🌹
over 1 year ago
10 numara 5 yıldız hizmet
almost 2 years ago
Elif hanıma teşekkür ler ilgi alakası ve güler yüzü için
about 3 years ago
almost 2 years ago
21 Temmuz 2021 Çarşamba akşamı Balikesir Edremit Akçay Yasa Avm 5M Migrostan aldığım Belde Garden marka plaj şemsiyesi tutma mekanızması bugün(24 Temmuz Cumartesi) kendiliginden çatladı ve kırıldı(mekanizmayı çok sıkmadığımız halde) Migrostan garantisinin olmadığını söylediler.Bu kadar pahalı bir ürünün 3 günde mekanizmasının bozulması üzüntü verici doğrusu.
10 months ago
İzmir'den firmanın 904 Butik Katlanır Mafsallı Şezlongundan geçen sene 2 adet almıştım. Ürünlerde ufak bir sorun oluştu, firma yetkili İdris Bey sorunumla hemen ilgilenip çözüme kavuşturdu. Firmaya ve İdris Bey'e müşteriye yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Belde ürünlerini ailecek kullanmaya devam:)
10 months ago
Bahçe ve kamp kullanımına uygun olan 'Fiesta koltuk' modeli oldukca sağlam ve kemikli bir malzeme... Aynı şekilde kumaş kısmı da uzun yıllar dayanacak sağlamlıkta görünüyor. Her sezon yeni bir tane almaktansa, biraz daha fazla para verip bu tarz bir şey almanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.
8 months ago
Request review