PHU Bortnowski

Reviews

bardzo dobre
almost 7 years ago
Project date: September 2013
Chyba jedyna sensowna firma parkieciarska w mieście. Cenowo może nie najtańsi, ale za to przynajmniej dobrze robią. Położony u mnie parkiet kilka lat temu leży do dziś jak przyspawany. Nic się nie wypaczyło i nie odpadło, więc trudno mi się do czegokolwiek przyczepić. Polecam
almost 2 years ago
Polecam. Szybko, sprawnie i rzeczowo. Wysoka jakość usług
almost 2 years ago
Chyba najlepsza firma parkieciarska w mieście. Taras, który mi zrobili to cud miód i orzeszki. Na pewno wrócę!
about 2 years ago
Wysoka jakość usług. Szczerze mogę polecić
almost 2 years ago
Ułożony taras wygląda bajecznie. Dziękuję i na pewno wrócę
about 2 years ago
Wszystko ok. Polecam !!!
almost 2 years ago
Okropne traktowanie potencjalnego klienta. Jak poprosiłem o budżetowa wycen tarasu i obudowę baseny ten człowiek powiedział ze budżetowo to mu się nie chce robić. Nie polecam. Dobrze ze wyszło na początku takie trakowanie klienta bo wiem ze wszystko byłoby źle. Masakra.
over 2 years ago
Dobry kontakt z właścicielem i piękny taras w kilka dni
over 2 years ago
Bortnowski zrobił mi bardzo ładny taras, więc z czystym sumieniem mogę polecić
over 2 years ago
Firma wykonała mi jakiś czas temu podłogę z desek przyciętych na jodełkę francuską. Wygląda to fenomenalnie. Ekipa się spisała, więc polecam!!!
about 3 years ago
Firma wykonała mi piękny taras z drewna egzotycznego. Prace wykonane fachowo i rzetelnie. Jakość pierwsza klasa.
about 3 years ago
Fatalna kultura właściciela ma się za Boga. Krzyczy, obraża- bez szacunku do zleceniodawcy. DO ODPOWIEDZI. DLA WLASCICIELA. NA POŁOŻENIU DESEK NA TARAS I CALEJ TECHNOLOGII SIĘ NIE ZNAM . ZLECENIE WYKONANIA ZLECIŁAM FIRMIE .SZKODA ZE MAŁO PROFESJONALNEJ. SZUKAM SPOSOBU NA RATOWANIE TEGO TARASU.WYDALAM NIE MALO ZA POLOZENIE I TO ZE JEST POLOZONY ZLE TO NIE MOJA OSZCZEDNOSC TYLKO WINA" FACHOWCÓW "Z POLECENIA. W JEDNEj KWESTII PAN CIĘŻKO ROZUMUJE-KULTURY ROZMOWY .KRZYCZENIE I MÓWIENIE ZE MA ŚIĘ TRUPA ....TO JEST KOPANIE LEŻĄCEGO.PS POWIEDZIAŁ PAN ZE SĄ DESKI DO WYMIANY ZA 15 TYS.!!!!! RESZTA JEST KONSTRUKCYJNIE DOBRA. ... ŻEGNAM.
5 months ago
Request review