PHU Bortnowski

Reviews

Rzeczowa i fachowa obsługa. Szybko i sprawnie. Polecam.
8 months ago
Project date: June 2020
bardzo dobre
almost 8 years ago
Project date: September 2013
Fachowo i rzeczowo, a do tego szybko i sprawnie zrealizowana usługa. Polecam
8 months ago
Polecam. Wszystko w jak najlepszym porządku
10 months ago
Taras montowany z deski kompozytowej Rehau w 2015 roku - 60m2 - dość spora inwestycja,zwłaszcza kosztowo,jak na tamten czas. Montaż,no cóż. Niby nie najgorszy,ale zamiast cięte deski włożyć pod obrzeże,to zostały wyeksponowane na środku tarasu.(zdjęcia) chciałam się skontaktować z wykonawcą,by przeprowadził serwis tarasu po tylu latach (wiadomo,że zrobi to najlepiej ten,który robił,zna się na tej desce itd),ale właściciel najpierw kazał dzwonić później,bo teraz nie ma ich w okolicy, potem przestał odbierać telefon. Bardzo nie ładne potraktowanie. Prawdziwy fachowiec dba o swoje prace nawet po gwarancji (Oczywiście odpłatnie),a nie unika rozmowy. Smutne. Podsumowując,do wykonania ok,ale jeśli komuś zależy również na obsłudze serwisowej pogwarancyjnej (czyli opiece tarasu, by służył długie lata),to NIE POLECAM!
about 1 year ago
Fatalna kultura właściciela ma się za Boga. Krzyczy, obraża- bez szacunku do zleceniodawcy. DO ODPOWIEDZI. DLA WLASCICIELA. NA POŁOŻENIU DESEK NA TARAS I CALEJ TECHNOLOGII SIĘ NIE ZNAM . ZLECENIE WYKONANIA ZLECIŁAM FIRMIE .SZKODA ZE MAŁO PROFESJONALNEJ. SZUKAM SPOSOBU NA RATOWANIE TEGO TARASU.WYDALAM NIE MALO ZA POLOZENIE I TO ZE JEST POLOZONY ZLE TO NIE MOJA OSZCZEDNOSC TYLKO WINA" FACHOWCÓW "Z POLECENIA. W JEDNEj KWESTII PAN CIĘŻKO ROZUMUJE-KULTURY ROZMOWY .KRZYCZENIE I MÓWIENIE ZE MA ŚIĘ TRUPA ....TO JEST KOPANIE LEŻĄCEGO.PS POWIEDZIAŁ PAN ZE SĄ DESKI DO WYMIANY ZA 15 TYS.!!!!! RESZTA JEST KONSTRUKCYJNIE DOBRA. ... ŻEGNAM.
over 1 year ago
Polecam. Szybko, sprawnie i rzeczowo. Wysoka jakość usług
almost 3 years ago
Chyba jedyna sensowna firma parkieciarska w mieście. Cenowo może nie najtańsi, ale za to przynajmniej dobrze robią. Położony u mnie parkiet kilka lat temu leży do dziś jak przyspawany. Nic się nie wypaczyło i nie odpadło, więc trudno mi się do czegokolwiek przyczepić. Polecam
almost 3 years ago
Wszystko ok. Polecam !!!
about 3 years ago
Wysoka jakość usług. Szczerze mogę polecić
about 3 years ago
Chyba najlepsza firma parkieciarska w mieście. Taras, który mi zrobili to cud miód i orzeszki. Na pewno wrócę!
about 3 years ago
Ułożony taras wygląda bajecznie. Dziękuję i na pewno wrócę
over 3 years ago
Dobry kontakt z właścicielem i piękny taras w kilka dni
over 3 years ago
Okropne traktowanie potencjalnego klienta. Jak poprosiłem o budżetowa wycen tarasu i obudowę baseny ten człowiek powiedział ze budżetowo to mu się nie chce robić. Nie polecam. Dobrze ze wyszło na początku takie trakowanie klienta bo wiem ze wszystko byłoby źle. Masakra.
over 3 years ago
Bortnowski zrobił mi bardzo ładny taras, więc z czystym sumieniem mogę polecić
almost 4 years ago
Firma wykonała mi jakiś czas temu podłogę z desek przyciętych na jodełkę francuską. Wygląda to fenomenalnie. Ekipa się spisała, więc polecam!!!
over 4 years ago
Firma wykonała mi piękny taras z drewna egzotycznego. Prace wykonane fachowo i rzetelnie. Jakość pierwsza klasa.
over 4 years ago
Firma wykonała mi elewację z drewna egzotycznego w wolnostojącym domu w okolicach Zielonej Góry. Początkowo byłem sceptyczny co do elewacji z drewna, ale po zakończeniu robót jestem zachwycony. Budynek wygląda jak za milion dolców. Nie sądziłem, że drewno na zewnątrz doda takiego uroku. Super !!!
about 5 years ago
Request review