SAKLI GÖL EVLERİ
edit edit in admin Request review New project

Projects

You will enjoy the comfort in the houses by the lake together with the harmony of nature in wilderness.You can have fun holiday away from busy city life among pinetrees and sweetgum forest by Karacaören Lake all year round.You can enjoy the comfort of one of the 7 luxury tent houses with jacuzzi or specially-designed 5 bungalows.We offer BB or half board accommodation with every imaginable luxury in all four seasons.Breakfast is served to the lake-viewed veranda of the houses on our guests’ request.Have you ever had dinner on a glittering lake under moonlight?

Address
KARACAÖREN KÖYÜ , ANTALYA ISPARTA KARAYOLU
15100 Burdur
Turkey
+90-5305017278 www.sakligolevleri.com

Reviews

Konum harika ama işletme sınıfta kaldı. Kahvaltı güzel. 1 saat bisiklet 50 lira demek küfür gibi. Sahibi Sedat beyle defalarca telefonda konuşmamıza rağmen tesise gidince bir merhaba bile demedi. Sonradan Botanik Göl evlerini görünce burada kaldigima hayıflandım doğrusu. Sedat beyin kendisinden ve takipçilerden çok özür diliyorum. Başka birini Sedat beye benzeterek yorum yapmışım. Kendisi telefonla arayıp tesis dışında bulunduğunu belirterek bu yanlışımı düzeltme fırsatı verdi. Teşekkkür ediyorum.
about 2 months ago
Harika bir 4 gün geçirdik. Haziran ayındayız ama geceleri serin oluyor yorganla uyuduk 🤭 yemekler normal düzeydeydi diyebilirim kahvaltıları harikaydı. Odada kattle vardı yaninizda bol bol kahve çay getirmeniz iyi olur rahat edersiniz. Ortam huzur doluydu sessiz sakin sadece kuş seslerini duyabileceğiniz bir yer. Çalışanlar güler yüzlü işini yapmasini bilen ve çok saygılı kişiler. Fırsatım olduğunda tekrar gidebileceğim bir yer benim için. Evim gibi ozleyecegim sanırım 🙏
about 1 month ago
Uzun uzun yazacağım çünkü daha önce biri bana anlatsaydı keşke dedim gitmeden önce. Eğer yazın gidecekseniz bir hırka bir esofman altı yanınıza mutlaka alın. Kışı hayal bile edemiyorum çünkü akşam soğuk oluyor gece yatarken üşüyorsunuz. Park alanından sonra resepsiyona giderken bir dolu dik merdiven çıkıyorsunuz. Oradan sonra öncekinden daha çok merdiven sizi bekliyor olacak. Ayakkabılar daima rahat olsun. Akşam yemeğine topuklu ayakkabı giymenize imkan yok boşuna yük etmeyin. Kettle var çay kahve alabilirsiniz zevkinize göre yanınıza suyu dışardan almayı önermişti bir arkadaşımız biz su aldık. Şarap ve bira markaları sınırlı yanınıza kendi zevkinize göre alabilirsiniz. Diş macunu unutmayın odalarda yok. Havlu falan yük etmeyin plaj havlusu da mevcut. Gelelim mekan hakkında ki yoruma. Pek misafir perver değiller. Resepsiyondaki bey ve bir genç bayan garson dışında. Odalar temizlik eh işte böcekler falan çıkabilir normaldir dağ başı. Sincaplar geziyor ağaçların arasında çok güzel kuşlar falan var manzara harika. Horozlar her yerdeler akşam üzeri. Kaplumbağalar da var. Havuzun yanında Nilüferler var ne kadar güzel bir küçük havuz yapmışlar. Doğal yollarla temizleniyormuş havuz ama kirli yine de bence ki hiç titiz bir insan değilim. Akşam yemeği ben pirzola yedim benimki iyiydi ama karışık ızgara çok kötüymüş eşim yarım bıraktı. Yemekler eh işte. Kahvaltı güzeldi bence tabii ne beklediğinize bağlı kahvaltıdan. Gözleme sıcak çay ve Türk kahvaltı tabağı şeklinde ben beğendim. Başka başka akşam künefe söyledik dondurma kötüydü ama kristallenmiş ve fazla şekerli künefe gayet iyiydi. Çok potansiyeli olan bir yer birilerinin oraya azıcık küçük dokunuşlar yapması lazım. The end.
about 2 months ago
Prof pin.png%7c37.3865313,30