CaddeYıldız furniture
edit edit in admin Request review New project

Projects

Address
15 Temmuz Mahallesi Bahar Caddesi No 45 Basın Ekspres Güneşli İstanbul
34212 İstanbul
Turkey
+90-2126103600 www.yildizmobilya.com.tr

Reviews

Evlenirken biz de tüm mobilyalarımızı Yıldız mobilya sitesinden aldık ve kullanıyoruz. Gerek kalitesinden ve gerekse verdikleri hizmetten çok memnunuz. Arkadaşlarımızada tavsiye ediyoruz.
almost 2 years ago
Canlısı emin olun görsellerdekilerden de güzel. başlarda güvenip güvenmemek konusunda tereddüt etsem de düğün paketi şeklinde aldım. ve çok memnun kaldım. ürünler hem çok kaliteli hemde çok uygun fiyatları. zamanında gönderimi, kurulumu her şeyini eksiksiz yapan yıldız mobilyayı herkese tavsiye ediyorum.
almost 2 years ago
Cadde Yıldız mobilyayı önce instagramdan keşfettim. Uzun incelemelerimden sonra, Mart ayında beğendiğim yemek odası takımı ve koltuk takımı siparişini verdim. Belirttikleri tarihten 1 hafta önce bilgi vererek teslim ettiler, şaşırdım ve mutlu oldum. Yorum yapmak için özellikle bekledim. Mobilyalar ilk geldiğinde beni kalitesi ile büyüledi ama birde kullanıp deneyimleyip öyle önermek geldi içimden. Bir kere şuna gönül rahatlığı ile emin olabilirsiniz ki mobilyalar internette göründüğünden çok daha güzel ve çok daha kaliteli. Ben yine de acaba mı diyerek sipariş verdim ama o kadar güzel tane tane izah edip yardımcı oldular ki haklarını helal etsinler. İşini fazlasıyla iyi yapan bir işletme. Sevkiyat sürecinde her aradığımda ulaştım daha çok Gamze hanımla görüştüm çok kibar biriydi ve Elif hanımda yardımcı oldu. Ben normalde aldığı üründen çabuk sıkılan biriyim, kullandıkça eskimeyi bırakın gözüme daha hoş gelmeye başladı mobilyalarım 😊 Hiçbir arıza ya da problem olmadan bana bu ürünleri sadece internetten görerek sipariş vermeme yardımcı olan ve bu kadar kaliteli mobilya satan Cadde Yıldıza teşekkür ediyorum.
27 days ago
Prof pin.png%7c41.0398629,28