LAMONETA DESIGN & PRODUCTION

Reviews

Evimizin mobilyalarini degistirmeye karar verdikten sonra farkli tasarimlar yapan bir cok magaza gezdik. Lamoneta ilk olarak tasarimlariyla dikkatimizi cekti. Lutfiye Hanimin liderlik ettigi ekibin yaklasimdan ve fikirlerimizi dinleyerek gelistirmelerinden cok memnun kaldik. Kullandiklari malzeme kalitesi yuksek ve iscilik de gayet iyi. Salon ve yatak odasi takimi tam istedigimiz gibi oldu. Kendilerine cok cok tesekkur ediyoruz.
over 1 year ago
Project date: November 2018
Sizin dokunuşlarınızla villamız ruh kazandı, tasarımlarınız ve vizyonunuz gerçekten takdire şayan. Herkese tavsiye ederiz.
over 1 year ago
Project date: September 2019
Ofisimde yapmış oldukları dizayn ve uygulama için kendilerine bir kez daha bu platform aracılığıyla teşekkür etmek isterim
over 1 year ago
Mimari sektöründeki uzun senelerdir süregelen bilgi ve birikimlerini LaMoneta markası ile bize tekrar yaşattıkları için çok teşekkür ederiz.
over 1 year ago
Şık kaliteli ve kişiye ozel ne ararsaniz Lamoneta'da. Ayrica adeta nobetci ic mimarlik hizmetleri bile var 😊 tasarladiginiz kafanizda olan bir mobilya sadece sizde olsun istiyorsaniz gonul rahatligiyla baş vurabilirsiniz. Hic pisman olmayacaksiniz emin olun..
almost 3 years ago
Her şeyi çok güzel insan ne alacağını şaşırıyor.. Gerçekten el emeği göz nuru dedikleri bu olsa gerek :) Tavsiye ediyorum... Arkadaşım Semra'nın evinde gördüm mobilya kalitesini çok beğendim.
almost 3 years ago
Hiç bir yerde olmayan, orjinal tasarımlar ve tamamen kişiye özel bir imalat için doğru adres. Hizmet ve ürün kalitesi açısından fiyatları da oldukça uygun. Çok memnun kaldığım ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğim bir marka.
almost 3 years ago
90'lı yılların başından beri tanıdığım, soranlara şiddetle tavsiye ettiğim, LA Moneta'nın mimarı Lütfiye Altıntaş'ın yaratıcılığına hayran olduğum, özel tasarımları ile projelerinizi hayata geçiren, dünya standartlarında tasarımlar çıkartan firma.
almost 3 years ago
Çok ilgililer ve ürünleri gerçekten kaliteli. Evlenirken ürün alıp sıkıntı yaşamasığım tek yer. Bir de ölüçüye göre mobiya yapıyorlar. Ben instagramdan bulup tesadüfen gittim ama teşekkürler:)
almost 3 years ago
Request review