homify
TAPIS.PL
edit edit in admin Request review New project
TAPIS.PL
TAPIS.PL
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

Reviews

Zdecydowanie szkoda czasu. Chyba że chce ktoś rok czekać na wycenę.
9 months ago
Firma nastawiona wyłącznie na sprzedaż! Montaż - beznadziejny, musiałam rozwalać ściankę, gdyż montażyści zostawili miejsce dla małej rączki, zapominając, że podłączanie gazu wymaga dostania kluczem. Ale to już 3 lata temu ... Obecnie od 2 lat proszę o serwis kominka - można zapomnieć . W Warszawie jest Handlowiec, który zupełnie w niczym nie pomaga i się na niczym nie zna. ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM!!!
6 months ago
Brak cen podanych w ofertach lipa
7 months ago
Od paru dni próbuje się dodzwonić, bez sensu , nagrywam się , bez skutku, wysyłam smsy chcę kupić jakuzzi - totalna zlewka nie polecam , brak kontaktu teraz a co by było po zakupie serwis itp nie dziękuję
7 months ago
Beznadziejna obsługa, Panowie z którymi rozmawiałem chcieli jak najszybciej skończyć rozmowę i żebym się od nich odpierdolił i nie zawracał im głowy kuponem kominka za 12 000 zł. Żałosne.
8 months ago
Ten punkt nie potrafil kompleksowo spelnic moich oczekiwań jednak same produkty juz tak. Myśle że bede w pełni zadowolony z dokonanego wyboru i towaru po dostarczeniu.
24 days ago
Request review