Inter Door—Drzwi z natury

Reviews

Zamówione zostały 4 sztuki drzwi, jedne z nich wymieniane były 7 krotnie! Ponieważ nie licują się z ościeżnicą i gołym okiem widać, jak są wybrzuszone po zamknięciu. Problem pozostał, firma rozłożyła ręce. Po czasie z tych drzwi oraz dwóch innych ościeżnic odchodzi farba. Szczerze nie polecam, w tych niemałych pieniądzach na pewno można znaleźć lepszy produkt.
3 months ago
NIE POLECAM. Wysokie ceny nie idą w parze z jakością. Drzwi wejściowe do mieszkania, a okleina "bąbluje" (podobno ościeżnica mdf od dołu nie jest nawet okleinowana) i znikąd pomocy. Firma montażowa akredytowana przez Interdoor nie fatyguje się do reklamacji (firma akredytowana mimo wielu negatywnych komentarzy na Google). Interdoor jako producenta też nie interesuje moja reklamacja. Walczę wiele dni i nic. Brak rzecznika praw konsumenta, brak serwisu, brak kontroli jakości, brak gwarancji, rękojmi. Klient pozostawiony sam sobie. Moją sprawę pracownicy przerzucają między sobą. Interdoor interesuje się tylko do momentu sprzedaży gdy może zarobić. NIESTETY NIE POLECAM!
7 months ago
Zdecydowałam się na zakup drzwi Vita, w kolorze Di Moda Bianco i drzwi wyglądają obłędnie! Nie widziałam jeszcze nigdy tak solidnego wykonania. Są ciężkie, eleganckie i nadają wnętrzu ponadczasowy charakter. Okres realizacji okazał się szybszy niż planowano. Jestem naprawdę zachwycona i polecam z całego serca.
8 months ago
Wstaiono mi drzwi po 6 miesiącach okazało się że szyldy z klamką nie pasują teraz nie mogę się nawet dodzwonić.
about 1 year ago
Załadunek drzwi na paletach. Mimo, że była konieczność otwarcia dwóch stron naczepy poszło nadzwyczaj sprawnie. Pomocni ludzie, operator i pomocnik załadunku. Po wszystkim przyniesiono mi dokumenty wysyłkowe. Widać od razu, że ułożona organizacyjnie firma. Place do manewrów trochę ciasne, ale wjazd jak najbardziej wykonalny. Zresztą tu także miałem pomoc i asystę. Dzięki i polecam!
about 1 year ago
Polecam! Firma godna zaufania.
over 1 year ago
Nie polecam , okleina odkleja się nagminnie .
over 1 year ago
Wzór dla innych firm 👍Gdyby tak wyglądało w większości firmach od Portiera po Magazyniera to w Polsce ludzie by byli bardziej uśmiechnięci
over 1 year ago
👍👌👏
about 2 years ago
Drzwi najwyższa jakość! Znam od strony produkcji i naprawdę polecam !
about 2 years ago
Bardzo słaba i niezdolna obsługa B2B! Projektantom zdecydowanie polecam udać się do Porty. Nawiązałem kontakt z p. Luizą potem, p. Adamem i na koniec z p. Danielem. Totalny brak elastyczności, nieporządek w przekazywaniu ustaleń od pracowników, którzy zapewne tam już nie pracują. Chaos na kółkach. Po współpracy pozostał cierpki niesmak. Szerzej temat omawiam na swoim instagramie.
over 2 years ago
Spoko pracownicy i w miarę szybko zrzucili
almost 3 years ago
Polecam! Firma godna zaufania a produkty wysokiej jakości.
over 3 years ago
Szybki rozładunek brak miejsca na puze
over 3 years ago
Jest fajnie szczególnie dla dzieci. Natomiast najlepiej przyjechać pod koniec sierpnia kiedy kukurydza jest wysoka.
over 3 years ago
Bardzo dobre drzwi produkują polecam
about 4 years ago
Przed okolo 2 laty kupilam przez Centrum Budowlane BOZ w Rzeszowie 3 drzwi model Allande biale w polysku z chowanymi zawiasami itd. Nie byly tanie ale wygladaja super. Kazdy kto wejdzie do mieszkania zawsze o nie pyta;-) Zamowienie i montaz przebiegly bez zadnych problemow (przy okazji podziekowania dla Panow z BOZu za profesjonalna obsluge mimo nietypowych zyczen z mojej strony). Drzwi montowane byly w nowym mieszkaniu, ktore bylo dopiero wykanczane. W dobrej wierze zostawiono na nich folie ochronna by lakier sie przy tych pracach nie porysowal. Niestety efekt byl taki, ze po jej sciagnieciu pozostaly na drzwiach resztki kleju z folii, co na lakierowanych drzwiach bardzo rzucalo sie w oczy. Proby jego zmycia nic nie dawaly. Ostatecznie skontaktowalam sie z producentem z prosba o rade. Reakcja byla bardzo szybka i uprzejma (podziekowania dla Pani Michaliny:-) Na wlasny koszt wyslano mi srodek do zmywania kleju, ktory sie super sprawdzil i to bez matowienia polysku. Pani Michalina ciagle sie tez upewniala, czy wszystko w porzadku z tymi drzwiami i czy jestem zadowolona z rezultatow. Dlatego tez ani przez moment nie zalowalam, ze zdecydowalam sie na Interdoor. Co wiecej, polecalam je juz moim znajomym, ktorzy sie wlasnie buduja i stawiaja na dobra jakosc.
over 6 years ago
Kupiłam drzwi INTER DOOR w salonie firmowym ok. rok temu. Byłam zaskoczona szybką realizacją, dużymi możliwościami wykończeń i samą obsługą. Te drzwi to spory wydatek, ale są warte swojej ceny. Teraz są prawdziwą ozdobą mojego domu. Polecam!
over 6 years ago
Drzwi na poczatku niezłe, ale reklamacji firma w ogóle nie przyjmuje do wiadomości. Drzwi osadzone nie w pionie czego skutkiem jest ich otwieranie się tłumaczą iż projektant zaprojektował otwieranie się nie w ta stronę. Około 10 % z zamontowanych drzwi szoruje po wykładzinie. Odpowiedzią na reklamacje jest iż to wykładzina jest za gruba. Firma nie przestrzega terminów rozpatrzenia reklamacji. Montażyści wymuszają jak najszybsze podpisanie protokółów aby dostać pieniądze za montaż, bo podobno po dostarczeniu takiego protokółu długo czekają na wypłatę, więc proszą o podpisanie protokółu już w trakcje montażu, tłumacząc że przecież montujemy i montaż skończymy. Finał jest taki iż przy składaniu reklamacji w dziale reklamacji usłyszałem że przecież protokół Pan podpisał. Pan dyrektor S. który wcześniej obiecał iż usunie usterki, teraz nawet nie odbiera telefonu a dzwoniłem ok 20 razy w ciągu 3 tygodni. Piszę bo może dyrekcję zainteresują jak postępuje ich i kadra kierownicza. Przestrzegam potencjalnych klientów, najpierw dobrze sprawdźcie wszystko zanim podpiszecie cokolwiek. Będę na stronie dokonywał kolejnych wpisów zależnie od rozwoju sprawy. Oczywiście sprawę kieruję do sądu.
over 8 years ago
Request review