AIONI ZP ZOO

Reviews

Pani Dorota Kicinska jest niezwykle utalentowana projektantka. Potrafi wnikliwie wsluchac sie w potrzeby i preferencje klienta. Jest bardzo kreatywna a przy tym terminowa i dyspozycyjna. W czasie wykanczania mojego mieszkania przez caly czas wspolpracowala z moim wykonawca, oszczadzajac tym samym moj czas. Realizacja projektu przebiegla sprawnie, a efekt jest niesamowity. Jestem niezwykle wdzieczna pani Dorocie oraz pracowni Aioni za tak dobra i owocna wspolprace. Polecam ich kazdemu kto poszukuje inspiracji by zaprojektowac swoj dom czy tez mieszaknie. Mysle, ze wybor Aioni to strzal w dziesiatke! :)
about 2 years ago
Fajne projekty, dobre ceny, polecam!
almost 2 years ago
Zdecydowanie polecam, projekt indywidualny domu parterowego został dopracowany szczegółowo i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Duży plus za bardzo dobry kontakt, mailowy i telefoniczny. Podjęcie współpracy z p.Krzysztofem było bardzo decyzją. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!
over 3 years ago
Bardzo profesjonalna firma oraz niezwykła umiejętność słuchania i słyszenia tego, na czym nam zależało w projekcie naszego domu.
over 3 years ago
Profesjonalnie
almost 4 years ago
Solidny architekt z bardzo fajnym zmysłem estetycznym. Na pewno godny polecenia!
about 1 year ago
Nie polecam biura projektowago Aioni. Pan Krzysztof z którym podjęliśmy współpracę jest niekompetentny. Przeprowadził ankietę która miała na celu zbadanie naszych oczekiwań, a do żadnych z wymienionych przez nas aspektów się nie dostosował. Wkomponowanie tarasu w treść budynku było wyczynem nie do przejścia dla p. Krzysztofa. Sami musieliśmy wymyślic miejsce i możliwość wygospodarowania zadaszonego tarasu w przestrzeni domu. Niestety cała współpraca była bardzo męcząca dla obu stron. Pan Krzysztof nie miał ochoty umawiać spotkan, a w kontakcie telefonicznym był gburowaty. Po czasie okazało się że projektowaniem domu nie zajmuje się p. Krzysztof którego wybraliśmy, tylko p. Ania z która nawet nie rozmawialiśmy. Oczywiście nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyz p. Ania w kontakcie jest znacznie milsza osobą i uważamy że się bardzo starała. Niestety nie kontaktowała się z nami bezpośrednio, więc połowa informacji przekazywanych Panu Krzysztofowi 'ginęła w przestworzach'. Wszystko to powodowalo że współpraca przedluzala się. W urzędzie p. Krzysztof znany jest jako 'ten, który zawsze czegoś nie dostarcza'. O czym mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze, a projekty dostarczane z opóźnieniem spowodowały że z budową finalnie mogliśmy ruszyć dopiero rok po tym jak zaplanowaliśmy. Obiecanych wizualizacji nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć. A o funkcjonalność domu musieliśmy sami walczyć. Podkreślaliśmy ze chcemy odseparowana kuchnie, a uparcie otrzymywaliśmy projekt open space z salonem i jadalnia. Przy dużym przeszkleniu p. Krzysztof pokazywał zewnętrzne żaluzje które jakże to super wyglądają, no niestety nie da się ich zamontować na fasadowym przeszkleniu, które mieliśmy zaprojektowane. Niestety na etapie budowy okazało się że projekt ma wiele błędów i niedociągnięć. Okno balkonowe wisi 30cm od posadzki... A w salonie stoją niepotrzebne słupy, bo konstruktorowi się nie chciało obliczyć siły po zlikwidowaniu okna. Ogółem nie polecam, współpraca była bardzo trudna, nieterminowa, kosztowała nas dużo nerwów. Omijajcie z daleka te biuro.
8 months ago
Biuro projektowe jak i sam architekt niestety mało profesjonalni i rzetelni. Popełniają karygodne błędy podczas projektowania, a potem udają że nie widzą o co chodzi. Trzeba ich naprowadzać godzinami na właściwe rozwiązania pomimo tego, że taka inicjatywa powinna wyjść od nich samych, a w szczególności od głównego architekta Pana Krzysztofa. O przemyśleniu w projekcie takich rzeczy jak odpowiednie ukierunkowanie domu pod kątem fotowoltaiki zapomnijcie. Dla Pana liczy liczy się najbardziej wygląd estetyczny na projekcie. Zdecydowanie nie polecam.
8 months ago
Bardzo polecam. Najlepsze biuro projektowe- super kontakt, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta.
5 months ago
Zdecydowanie polecam. Dzięki AIONI powstał nasz piękny domek w Boltrykach nad Siemianówką. Chodzi nie tylko o projekt, perfekcyjnie uzgodniony we wszystkich szczegółach, ale też o bezcenną pomoc na każdym etapie realizacji, łącznie z uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń.
6 months ago
Konkretne podejscie do tematu. Bardzo profesjonalna firma, a kilka ich przerobilem, ciekawe pomysly, dobry kontakt, szybkie dzialanie. Polecam z czystym sumieniem.
7 months ago
Z czystym sumieniem mogę polecić oraz polecam każdemu współpracę z tym biurem. Zamówiliśmy projekt indywidualny z czego jesteśmy bardzo zadowoleni oraz wdzięczni za przekonanie nas przez Pana Krzysztofa do takiego rozwiązania, który nam wykazał braki projektów "gotowych" dostępnych w owym czasie w różnych branżowych gazetach. Proces projektowy trwał kilka miesięcy w których wspólnie dobieraliśmy oraz rozważaliśmy najlepsze możliwe rozwiązania. Choć w mej ocenie styl naszego domu odbiega od preferencji architektonicznych Pana Krzysztofa co nie przeszkadzało w stworzeniu znakomitego projektu zarówno pod względem wizualnym jak i użytkowym. Podsumowując. Projekt super w pełni wyczerpujący nasze założenia, terminowość bardzo dobra zgodnie z ustaleniami, komunikacja między inwestorem a architektami super, służenie wszelką radą i pomocą nawet mimo zakończenia prac projektowych. Zatem jeżeli zastanawiasz się czy warto to Warto. Zapomniałem dodać że cena również była bardzo atrakcyjna , uważam że wartość projektu znacznie przewyższa jego koszt🙂
4 months ago
Request review