Green Point Garden Design

Projects

New project

Green Point Garden Design is a garden design business based in Bristol run by qualified horticulturalist & garden designer Wojciech Perz (eng. Voycheck Persh) MSc, Dip GDS, which offers professional services to private and commercial clients both in the UK and overseas. These services range from one-off consultations to the preparation of full garden designs supported by detailed drawings.

Address
41 Greylands Road
BS13 8BE Bristol
United Kingdom
+44-7874995559 www.greenpointgd.com

Reviews

We only had a small unusable domestic garden. We now have a paradise. It’s very hard to believe that we could ever have such a beautiful garden. Wojciech listened and planned a garden for us which we never have thought of as achievable within our budget. If I ever move house it will be the first thing we do not the last
over 2 years ago
Świetna obsługa zawsze z uśmiechem. Wysoce polecany.
almost 3 years ago
Wojciech zaprojektował i pomógł umieścić na naszym miejscu nasz ogród w pierwszej połowie 2017 roku. Powinienem zostawić tę recenzję dawno temu! Wojciech ściśle współpracował z nami, słuchając naszych myśli na temat tego, czego chcieliśmy i potrzebowaliśmy w naszym ogrodzie. To była wielka robota - chcieliśmy zacząć od nowa od z ogrodem, który tak naprawdę nie działał, i nie mieliśmy dużego budżetu. Pomysły Wojciecha były genialne, a umiejętność ich adaptacji w świetle naszych komentarzy (i budżetu) oznaczała, że ​​trafiliśmy na ogród, który kochamy, pomimo braku jasnej wizji, kiedy zaczynaliśmy pracę. Przekroczył wszystkie nasze oczekiwania, ściśle związane z jego harmonogramem, dobrze pracował z architektami krajobrazu (Magnum Landscaping, którzy również byli świetni) i inni zaangażowani w ogrodzie, i utrzymywał nas na postępach. Pracował też ciężko nad zmianami i problemami, które pojawiły się po rozpoczęciu pracy. Jego opieka była również doskonała i nadal współpracujemy z Wojciechem od czasu do czasu w związanej z nim pracy. Nie możemy go wystarczająco polecić. Na domiar wszystkiego jego oferta była niezwykle konkurencyjna.
over 5 years ago