Green Point Garden Design
edit edit in admin Request review New project

Projects

Green Point Garden Design is a garden design business based in Bristol run by qualified horticulturalist & garden designer  Wojciech Perz (eng. Voycheck Persh) MSc, Dip GDS, Pre-Registered Member of the Society of Garden Designers, which offers professional services to private and commercial clients both in the UK and overseas.These services range from one-off consultations to the preparation of full garden designs supported by detailed drawings.

Address
Lulsgate Road
bs137aj Bristol
United Kingdom
+44-7874995559 www.greenpointgd.com

Reviews

Świetna obsługa zawsze z uśmiechem. Wysoce polecany.
2 months ago
Wojciech zaprojektował i pomógł umieścić na naszym miejscu nasz ogród w pierwszej połowie 2017 roku. Powinienem zostawić tę recenzję dawno temu! Wojciech ściśle współpracował z nami, słuchając naszych myśli na temat tego, czego chcieliśmy i potrzebowaliśmy w naszym ogrodzie. To była wielka robota - chcieliśmy zacząć od nowa od z ogrodem, który tak naprawdę nie działał, i nie mieliśmy dużego budżetu. Pomysły Wojciecha były genialne, a umiejętność ich adaptacji w świetle naszych komentarzy (i budżetu) oznaczała, że ​​trafiliśmy na ogród, który kochamy, pomimo braku jasnej wizji, kiedy zaczynaliśmy pracę. Przekroczył wszystkie nasze oczekiwania, ściśle związane z jego harmonogramem, dobrze pracował z architektami krajobrazu (Magnum Landscaping, którzy również byli świetni) i inni zaangażowani w ogrodzie, i utrzymywał nas na postępach. Pracował też ciężko nad zmianami i problemami, które pojawiły się po rozpoczęciu pracy. Jego opieka była również doskonała i nadal współpracujemy z Wojciechem od czasu do czasu w związanej z nim pracy. Nie możemy go wystarczająco polecić. Na domiar wszystkiego jego oferta była niezwykle konkurencyjna.
over 2 years ago
Green Point Garden Design przeprojektował i posadził nasz ogród w 2018 roku. Wojciech (wymawiane Voycheck) projektant naprawdę słuchał tego, o co prosiliśmy i odzwierciedlił to w swoich propozycjach. W miarę budowania zaufania między nami sugerowałby pomysły, których nie rozważaliśmy i które zawsze sprawdzały się dobrze. Wojciech naprawdę zna się na swoich zakładach - co będzie rosnąć tam i dobrze razem w ogólnym planie. Jego cytat był bardzo uczciwy, a praca została wykonana we właściwym czasie. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z naszego nowego ogrodu.
over 2 years ago
Prof pin.png%7c51.4267935, 2