Alfavit Yapı Malzemeleri Yalıtım İzolasyon Epoksi Kaplama ve Poliüretan Enjeksiyon Sistemleri: Building Supplies in İstanbul | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Alfavit Yapı Malzemeleri Yalıtım İzolasyon Epoksi Kaplama ve Poliüretan Enjeksiyon Sistemleri
edit edit in admin Request review New project
Alfavit Yapı Malzemeleri Yalıtım İzolasyon Epoksi Kaplama ve Poliüretan Enjeksiyon Sistemleri
Alfavit Yapı Malzemeleri Ya...
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

İnşaat ve Yapı

sektörlerinin gelişimi ve büyümesi ile birlikte, farklı ve yeni gereksinimler birlikte beraberinde gündeme alıyor. Yüksek katlı binalar, derin kazı alanları, alt yapı binaları, deniz altından ve son zamanlarda tünel-metro sistemleri gibi projeler, klasik ve bilindik yöntemlerin çok daha ileride yeni nesil teknoloji ve uygulama yöntemlerini de mecbur kılmıştır.

Alfavit; güçlü kurumsal yapı, güvenilir tedarik ağıyla ilgili uzman kadrosu ile geleceği yakalamayı hedefleyerek; yeni teknolojilerin takipçisi olma, dünya standartlarında dayanıklı ve uzun ömürlü ürün ve tabloları sunma ilkelerimizde yapı ve inşaat sektöründe “Çözüm Ortağı” önümüzdeki devam ediyor. Aynı zamanda pazarlanmış geniş ürün yelpazesi.

Alfavit; Hizmetlerini geniş bilgi birikimi ve ar-ge çalışmaları ile pekiştirmiş, Farklı yöntem ve tekniklerle, YAPI KİMYASALLARI konusunda kesin planlama yapıyor. İş ortaklarımız olarak kabul ettiğimizden büyüklüğümüzü değerleştiriyoruz, azami memnuniyeti istediğimizde tecrübeli, bilgili ve teknik donanım tam olan uzman kadromuzla büyük bir gayret ve özveri ile çalışmaktayız.

Services
  • İzolasyon
  • yalıtım
  • Zemin Kaplama Sistemleri
  • Poliüretan Enjeksiyon Sistemleri
  • Epoksi Zemin Kaplama
  • Poliüretan Zemin Kaplama
  • Beton Güçlendirme Sistemleri
Service areas
  • Su Yalıtımı ve Zemin Kaplama Sistemleri
  • İstanbul
Address
İsmetpaşa Caddesi No:6
34040 İstanbul
Turkey
+90-5397067079 www.alfavit.com.tr
Prof pin.png%7c41.0405392,28