BBHome Design

Reviews

Profesjonalna, sympatyczna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z biurem obsługi klienta BBHome. Towar zakupiony piękny. Bardzo polecam!
29 days ago
Skorzystałam z oferty sklepu dotyczącej kieliszków. Oplacilam ich zakup i przez tydzień zamówienie wisiało jako w trakcie realizacji. Telefonicznie zgłosiłam brak jego realizacji. Okazało się że realizacja może nastąpić po 10 dniach od zamówienia bo sklep nie ma towaru, nie informuje klienta o tym oraz o opóźnieniu dostawy. Brak profesjonalizmu i szacunku dla kupującego.
5 months ago
Warto tu zajrzeć 😊 miejsce pełne inspiracji i wyrafinowanego designu. Bardzo miła obsługa!
6 months ago
Skandaliczna obsługa klienta. Zamówiłam i opłacilam towar przez sklep internetowy. Po otrzymaniu przesyłki okazało się, że wymiar się nie zgadza, co zgłosiłam najpierw mailowo (bez odpowiedzi ze strony sklepu), następnie dzwoniąc do sklepu. Zostałam zapewniona, że zostanie mi wysłany produkt w zamówionym rozmiarze, jednak nic takiego się nie stało. Pieniądze też nie zostały zwrócone. W tym przypadku na szczęście nie chodzi o nic kosztownego, natomiast znając podejście do klienta już więcej nic w tym sklepie nie zamówię.
over 1 year ago
Request review