ANTE MİMARLIK

Reviews

Yazlığımız sayenizde bambaşka bir boyut kazandı, iyi ki sizinle çalışma fırsatı bulduk, herkese tavsiye ederiz.
over 3 years ago
Project date: May 2019
Sıradanlaşmış proje kavramının dışına çıkan ve kişiye özel tasarımları başarılı bir şekilde işleyen kibar ve modern bir firma !
over 4 years ago
Project date: May 2019
İç mekan tasarımı ve mimari tasarımlarda İzmir de ki en iyi firmalardan bir tanesi.
over 4 years ago
Gözünüz kapalı kendinizi teslim edebileceğiniz ve hayallerinizdeki mekanları size tasarlayıp gerçeğe dönüştüren deneyimli ve güvenilir çözüm ortakları. Bülent bey ve Altay bey ile çalışmaktan mutlaka memnun kalırsınız.
3 months ago
İlgili ve güler yüzlü bir mimarlık firması. Her sey icin teşekkürler
3 months ago
İzmir’de mimar diye arama yaptığımda Web sitelerini ziyaret ettim. Ardından Karşıyaka’da Mimarlık ofisleri olduğunu öğrenince gidip ziyaret ettim ve yaptıkları mimari proje örnekleri inceledik. Her mimari proje ayrı bir tarz. Modern villa projesi, taş ev projesi, malikane projesi vb. bir çok farklı uygulamaları var. Sonuç olarak çalışmaya karar verdik ve birçok farklı mimari proje çalışmamızda Mimarlık firması partnerimiz oldular. İzmir’in en iyi Mimarlık firması sıralamasında başlarda yer alır yaptıkları mimarlık projeleri ile.
3 months ago
over 1 year ago
almost 2 years ago
over 2 years ago
about 3 years ago
over 3 years ago
about 4 years ago
Zemini kaygan ülkemiz koşullarına rağmen 14 yıldır çizgilerini bozmadan banka ve piyasa itibarlarını hep yüksek tutarak, kalitelerinden ödün vermeden işlerini devam ettirmişler. Modern mimari yaklaşımlarını çalıştıkları yapıya ruh katarak harmanlayabilen bir mimarlık ofisi. Çalışmalarını etik kurallar çerçevesinde yürüten firma kalite konusunda ısrarcı yaklaşımları ile danışmanlık hizmetleri de vermektedir.
over 5 years ago
Request review