homify
Kalya İç Mimarlık \ Kalya Interıor Desıgn
edit edit in admin Request review New project

Reviews

Evimizi baştan aşağı yenilemek ve daha ferah bir ortam yaratmak için Kalya İç Mimarlıktan Çiğdem hanımla iletişime geçtik. Kendileri benzersiz fikirleri ve ortaya çıkardıkları hoş tasarımlarıyla bizi tek kelimeyle büyüledi. Aynı zamanda projenin başlangıcından anahtar teslimine kadar son derece titiz bir çalışma ortaya koydular. Kendilerine göstermiş oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ederiz. Emeklerine sağlık.
about 1 year ago
Project date: August 2019
Çiğdem hanımla çalışmaktan dolayı çok büyük keyif aldık.Kendisi işinde uzman bir profesyonel.
over 1 year ago
Ofisimize Feng Shui uygulaması yaptı. Bu kadar deneyimli ve pozitif enerjisi olan biriyle çalıştığım için çok memnun kaldım.
over 1 year ago
Project date: October 2019
Küçük olan banyomuza çok pratik, kullanışlı ve şık çözümler buludupu için Kalya İç Mimarlığa çok teşekkürler. Sonraki projelerde görüşmek üzere...
over 1 year ago
Project date: May 2014
Dağ Evi Projesi
over 1 year ago
Project date: September 2014
Yazılım Ofisi İç Tasarımı
almost 2 years ago
Project date: August 2019
Çocuk Odası Tasarım
almost 2 years ago
Project date: June 2017
Kalya İç Mimarlık bana evimde eğlenceli, mutlu yaşamamı sağlayan bir imkan sağladı. Sizin gibi kendisini işinin inceliklerine,detaylarına çok önem veren bir insan ile çalışmak çok değerliymiş Çiğdem hanım. Artık hayalimdeki evde yaşıyorum.
about 1 year ago
İş ahlakı, disiplin,yaratıcılık ve mükemmel sonuç. Kesinlikle tavsiye edebilirim. Zamanında biz çok memnun kaldık. Kısa dönemde çok harika bir iş çıkardılar. Çok uzun zaman faydasını gördük. Her zaman yaratıcı tasarımlar yapıyorlar.
about 1 year ago
VERİMLİ BİR SAYFA.
about 1 year ago
Request review