Projekt Kolektyw Sp. z o.o.

Reviews

Szczerze polecam. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Projekty dopracowane w każdym detalu w pełni zgodne z moimi oczekiwaniami. Do tego wszystkiego dotrzymywanie terminów. Warto korzystać bo projekty wyjątkowe.
over 2 years ago
Świetne podejście do klienta, jego potrzeb i gustów, niestandardowe rozwiązania i odważne pomysły. Zdecydowanie polecam!
over 2 years ago
Polecam. Mają fajne pomysły, znajomość materiałów i rynku, a co najważniejsze słuchają naszych sugestii. Dla mnie zaprojektowali wnętrza domu, mieszkania i hotelu, ze wszystkich realizacji jestem bardzo zadowolona.
over 2 years ago
Projekt Kolektyw to firma, która z niczego potrafi stworzyć perełkę. Dzięki Pani Agnieszce moje bezużyteczne pomieszczenie zamieniło się w piękną pełno wymiarową kuchnie. Polecam w 100%. Dziękuję 😘
over 2 years ago
Projektant, który świetnie rozumie potrzeby klienta. Nawiązuje bardzo dobry kontakt dzięki czemu łatwo trafia w nasz gust i potrzeby. Agnieszka jest "bazą" świetnych pomysłów i rozwiązań. Współpraca z nią jest przyjemnością. Projektowała dla nas salon oraz kuchnię. Po 2 latach znów poprosiliśmy ja o pomoc. Jak zawsze miło nas zaskoczyła, przy projekcie pokoi dla chłopaków. Polecam przez wielkie P.
over 2 years ago
Najlepsi projektanci wnętrz w naszym regionie, o ile nie w całym kraju. Aga Usarek projektowała nam łazienkę, kuchnię i sypialnię - to były świetnie zainteresowane pieniądze, czas i zaufanie. Wnętrza są funkcjonalne, oryginalne a przede wszystkim odzwierciedlają nasze potrzeby i zmysł estetyczny, tak jakby projektantka czytała nam w myślach. Polecam ze względu na profesjonalizm, a także świetną komunikację, która jest niezbędna, kiedy wpuszczamy kogoś do naszego domu a tak naprawdę do życia.
over 2 years ago
Request review