homify
POLİMER DECOR Mermer Masa  Mutfak Ve Banyo Tezgahları Uygulama Merkezi
edit edit in admin Request review New project
POLİMER DECOR Mermer Masa  Mutfak Ve Banyo Tezgahları Uygulama Merkezi
POLİMER DECOR Mermer Masa ...
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

Reviews

Geçen hafta terra çimstone mutfak tezgahımı monte eden eski tezgahımı özenle söken ve her soruma samimiyetle ve hızlı cevap veren Polimer Decor yetkili ve ustalarından çok memnun kaldım. İnternetten yaptığım araştırma sonucu bulduğum Polimer Decor firmasından hizmet aldığım için çok memnunum tanıdıklarıma kuşku duymadan önerebileceğim bir firma. Her şey için çok teşekkür ederim.
11 months ago
Yaklaşık 2 ay önce belenco tezgah yaptırdığım firmadan memnun kaldım.işçilik,ilgi ve söz verdikleri sürede tezgahı getirmeleri için kendilerine teşekkür ediyorum
8 months ago
Polimer decor yetkililerinden memnun kaldik siparis verdikten sonra kisa surede mocco tezgahi teslim ettiler. Yetkililerin ilgisinden ,isciliginden memnun kaldik. Polimer decor a tesekkur ederiz.
9 months ago
İşini ciddi anlamda layiğiyle yerine getirdiler..samimi,içten ve dürüst bir firma.detaycı olmalarıda cabası.gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir ve tavsiye edebilirsiniz.keza ben öyle yapacağım.kolay gelsin bol kazançlar dilerim..
about 1 year ago
Merhabalar herkese biz yaptırdık memnun kaldık umarım siz de memnun kalırsınız işçilikleri ilgilenmeleri ve birlikte çözüm üretiyor olmaları çok iyi hem kurumsal hemde bu kadar bire bir işinin ehli bir firma nadir bulunur polimer decor dan ürünümüzü aldığımız için çok memnunuz başarılarının devamını dileriz teşekür ederiz
over 1 year ago
Satın alma esnasından montajına kadar her aşamasında güven veren firmadır. İşçiliğini de çok beğendik. Herkese tavsiye ederim. Biz Coante Calacatta serisini seçtik. Özellikle bizim için önemli olan şey; U mutfakta tezgahta ek yerler genelde çok olur ama ustalıklarıyla neredeyse ek yer kalmadı. Tek parça taş işçiliği olmuş oldu. Teşekkürler.
2 months ago
Corian banyo tezgahı yaptırdım. 2 gün içinde ölçüm ve montajı tamamladılar. Aldığım hizmet kalitesi ve hızından çok memnum kaldım.
2 months ago
Request review