Mlamp: Lighting in Włocławek | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Mlamp
edit edit in admin Request review New project
Statistics Premium
Mlamp
Mlamp
Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.
Sent!
This Professional will reply as soon as possible!

PROJECTS

Address
Witosa
87-800 Włocławek
Poland
+48-500141525 mlamp.pl

Reviews

Polecam! Wykorzystaliśmy oświetlenie w realizacji ogrodu wyszło pięknie :) Bardzo dobry kontakt!
about 2 years ago
Project date: August 2018
Nie polecam. Brak szacunku do człowieka. Widać to po odpowiedziach na negatywne opinie. Złośliwość i jad. Każda negatywna opinia jest traktowana jako hejt lub zazdrość. Pani na negatywny komentarz do osoby zwróciła się nie na "Pani" tylko na "Ty" - cytat "A Ty kim jesteś? Powiernikiem. Zajmij sie czymś pożytecznym" oraz stwierdza "Nie masz prawa wypowiadać się o Firmie." Edit Ja mam co robić w życiu i mam ambitne zajęcie. Moją opinie nie wyrobiłam sobie, bo "słyszałam od koleżanki". A nawet gdyby tak było to bardzo wiele osób pyta się o opinie swoją rodzine, znajomych lub osoby na forum, którzy mieli do czynienia z daną Firmą. Lepiej korzystac z usług Firmy z polecenia niż sie rozczarować. Jest to normalne - jest to tak zwana droga pantoflowa lub marketing szeptany. Po za tym to Firma powinna przestać ubliżać osobom komentujacym negatywnie. Negatywne opinie przyjąć z godnością i wyciągnąć wnioski.
4 months ago
niestety sprzedawca po odstąpieniu od umowy i zwrocie zamówionego towaru niesłusznie chciał pomniejszyć kwotę zwrotu o 5 % z uwagi na "oklejenie pudełek kolorowymi taśmami" (przy użyciu tradycyjnej taśmy do oklejenia pudełek), które uznał za używanie towaru. Proszę uważać na taką praktykę, ponieważ zgodnie z regulaminem sklepu kupujący nie ma obowiązku odsyłać towaru w oryginalnym opakowaniu, zaś odnośnie używania "kolorowych" taśm widnieje wyłącznie prośba w regulaminie. Jednak, po wyjaśnieniu sprzedawcy, iż nie jest uprawniony do pomniejszania ceny zakupu, sprzedawca zwrócił całość kwoty.
4 months ago
Prof pin.png%7c52.6437776,19