Perfect Space

Projects

Address
Bruzdowa 100E lok.1
02-991 Warszawa
Poland
+48-224021102 perfectspace.pl

Reviews

Nie miałem czasu na samodzielne wykończenie mieszkania, a poza tym nie chciało mi się użerać z tanimi pseudofachowcami, więc po prostu dałem trochę więcej i zatrudniłem PS. Absolutnie nie żałuję – gotowe mieszkanie prezentuje się elegancko i nowocześnie, a co najważniejsze, nie zauważyłem w nim żadnych niedoróbek. Polecam, choć to raczej kosztowna sprawa.
over 5 years ago
Project date: September 2016
Moje mieszkanie od samego początku było w rękach agencji Perfect Space. Pomagali mi już na etapie wyboru i zakupu mieszkania. Potem je wykańczali. Tym samym ograniczyli ilość niedoróbek ze strony dewelopera. Wyłapali błędy, które następnie deweloper musiał naprawić. I nie szło to z mojej kieszeni. Po części ułatwili sobie robotę, ale bardzo dobrze. Po co miałabym za to później ja płacić w ramach ich prac, jak leżało to po stronie dewelopera. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Oceniając organizację pracy i wsparcie przy wyborze lokum. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszytskim skorzystanie z usług tych fachowców.
about 5 years ago
Project date: October 2017
Szczerze polecam firmę Perfect Space - nasza współpraca od początku do końca układała się doskonale a efekt końcowy był jeszcze lepszy niż sobie wymarzyliśmy. Począwszy od Pani Olgi, która zaprojektowała metamorfozę wnętrza, przez Pana Michała, który koordynował wykonywanie prac po Pana Piotra, który wcielał je w życie - wszystkim bardzo dziękujemy i oby każdy miał szczęście trafić na tak profesjonalny zespół! :)
9 months ago