Dream Design

Reviews

Zachwycił mnie minimalistyczny styl projektów Mist. Planując remont zależało mi na firmie, która nie tylko zaprojektuje funkcjonalne i piękne wnętrze, ale również dopilnuje całego projektu pod klucz. Projektantki naprawdę wsłuchują się w potrzeby klienta, równocześnie zachowując wierność minimalistycznemu stylowi. Efekt mnie zachwycił. Po kilku tygodniach, zgodnie z ustalonym wcześniej terminem, odebrałam wykończone mieszkanie dopracowane w każdym detalu. Zdecydowanie polecam tą firmę.
10 months ago
Profesjonalizm! Doskonałe pomysły, wyjątkowe projekty i udane realizacje.
over 1 year ago
Profesjonalizm, spora wiedza i znajomość branży. Bardzo pozytywny kontakt. Pozdrawiam!
about 2 years ago
Profesjonalizm!
about 2 years ago
Kupiłam nowe mieszkanie i potrzebowałam pomocy w jego urządzeniu - jestem super zadowolona! Współpraca przebiegała wspaniale, dostałam wymarzony projekt, kompletną dokumentację ze wszystkimi informacjami i piękne wizualizacje pomieszczeń. Najwspanialsze było to, że zawsze mogłam zadzwonić i zapytać o radę a jestem osobą, która często ma wątpliwości :) Remont ułatwiła mi przygotowana specyfikacja - wykaz wszystkich rzeczy, które mam kupić i gdzie! Oszczędziło mi to dużo czasu. Finalnie moje mieszkanie wygląda pięknie i tak jak to sobie wymarzyłam. Jestem mega zachwycona i bardzo polecam!
over 2 years ago
Współpraca z Panią Moniką była bardzo dobra, trafiła w nasz gust, zaprojektowała wnętrza z uwzględnieniem naszych oczekiwań. Kontakt jest na najwyższym poziomie, zawsze doradzi, podpowie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą aby ich wnętrze miało duszę, smak i oryginalność.
over 2 years ago
Miałam przyjemność pracować z Pania Architekt Moniką i w 100 % polecam pracownię ! Bardzo profesjonalne podejscie na wysokim poziomie umiejętności projektowych. Pani Monika dba o szczegóły i przy kazdym temacie przykłada sie bardzo do znalezienia najlepszego rozwiązania.
almost 3 years ago
Firma godna polecenia. Projekt został zrealizowany zgodnie z moimi oczekiwaniami. Projekt zrealizowanyna czas. Miła, fachowa obsługa.
about 3 years ago
Polecam !! Pełen profesjonalizm. Wizualizacje trafione w punkt.
about 3 years ago
Profesjonalizm na najwyższym poziomie, projekt kuchni spełnił moje oczekiwania. Napewno wrócę po projekt reszty pomieszczeń w swoim domu. Podejście do klienta oraz jakość usług na naprawdę wysokim poziomie. Polecam
about 3 years ago
Przy zakupie swojego pierwszego mieszkania zazwyczaj nie ma się pojęcia jak go wykończyć, ile to kosztuje i z czym trzeba się zmierzyć. Dość szczegółowo szukaliśmy architekta, który nas zrozumie i z którym złapiemy fajny kontakt. W końcu trafiliśmy na siebie i od razu współpraca ruszyła. Otrzymaliśmy projekt, do którego nie mieliśmy żadnych uwag i całe mieszkanie jest piękne, funkcjonalne, z masą miejsca na przechowywanie. Bardzo polecam każdemu, kto chciałby mieć wyjątkowe wnętrza w swoim domu/mieszkaniu.
about 3 years ago
Podobnie jak poniżej- ogromna liczba mniejszych/ większych błędów przy realizacji projektu zmian lokatorskich wpłynęła na brak zaufania przy założonych dalszych krokach współpracy. Dream Design nie sprostało wymaganiom jednak finalnie to brak pokory & język komunikacji Pani projektant zadecydował, że umowa została rozwiązana. Nie polecam.
over 3 years ago
Kontakt podczas współpracy dobry,; niestety błędy w przygotowaniu projektu końcowego dla wykonawcy, co ostatecznie przełożyło się na nasze niezadowolenie z wynikłego efektu. Brak poczucia się do odpowiedzialności przez architektów.
over 3 years ago
Ładne!
almost 4 years ago
Przygotować projekt wnętrza zgodny z oczekiwaniami klienta to nie jest łatwa rzecz, aczkolwiek nie jest to aż taka wielka sztuka - wielu architektów poradzi sobie z takim zadaniem (pewnie nawet nieźle). Wielką sztuką jest taki projekt potem zrealizować (i to w umówionym terminie). I u mnie coś takiego się wydarzyło - miałem przyjemność skorzystać z projektu "pod klucz". Przy czym nie był to efekt szczęścia czy przypadku, ale profesjonalizmu i zaangażowania w realizację i satysfakcję klienta. Realizacja to setki przeróżnych decyzji, rozwiązywania napotkanych problemów, które zawsze wychodzą przy takich inwestycjach. Zawsze w takich sytuacjach był kontakt, fachowa porada i propozycje alternatywnych rozwiązań (bo przecież to nic nadzwyczajnego, że podczas realizacji może okazać się, że konstrukcja budynku uniemożliwia wykonanie jakiegoś detalu i należy delikatnie zmodyfikować projekt albo że producent jakiegoś mebla stwierdził, że jednak nie dostarczy go za tydzień tylko za 2 miesiące). Szczególnie cenny był kontakt w sytuacjach, gdy na miejscu podczas realizacji okazywało się, że pewne elementy można zrobić lepiej niż zostało to wcześniej zaprojektowane i mogłem zdecydować się na to inne rozwiązanie. Bo można też sobie wyobrazić realizację projektu "literalnie" i trudno byłoby mieć potem pretensje do jakiegoś detalu, skoro jest zgodny z zatwierdzonym przeze mnie projektem, mimo że ostatecznie nie prezentuje się aż tak dobrze. Reasumując, firma zdecydowanie godna polecenia. Bardzo profesjonalna, co można odczuć już od pierwszego spotkania. Potrafiąca zarówno przygotować świetny projekt funkcjonalny, wizualizacje, projekt wykonawczy, również słuchać i uwzględniać uwagi, doradzać, jak również terminowo zrealizować przygotowany przez siebie projekt.
about 4 years ago
Request review