Geniusz prostoty! | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Geniusz prostoty!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Modern Garden by up2 Architekten Modern
Loading admin actions …

Dziś przyjrzymy się genialnemu domu, który swoją konstrukcją przypomina mały wieżowiec. Za cały projekt odpowiedzialni są nasi architekci z UP2 ARCHITEKTEN. Znani są oni z tworzenia naprawdę niezwykłych obiektów. Ich niesamowita dokładność i dbałość o najdrobniejszy szczegół przyczyniły się do stworzenia tak niezwykłego domu. Nowoczesna estetyka, która dominuje na całych 357 metrach kwadratowych to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Przekonajcie się sami, jak genialnie wygląda ten dom. Na pewno Was zachwyci.

Widok z zewnątrz: ogród

Zacznijmy dziś naszą wycieczkę od strefy ogrodu. Nasi specjaliści nie zapomnieli o tym, że dostęp do zielonej strefy jest bardzo ważny dla domowników i dlatego zdecydowali się stworzyć piękną, funkcjonalną przestrzeń. Umożliwia ona zarówno relaks, jak i podejmowanie różnych aktywności fizycznych. Znajduje się również tutaj specjalnie wydzielona strefa na grilla, co sprzyja kulinarnym eksperymentom.

Patrząc z tej strony na cały dom, od razu nasuwa się skojarzenie z sześcianem. Jasny kolor elewacji podkreśla jego nowoczesny charakter. Czarne ramy okien stanowią bardzo elegancki akcent, który doskonale komponuje się z budynkiem.

Widok z zewnątrz: wejście

W tym domu nasi specjaliści postanowili stworzyć płaski dach. Dzięki temu całość nabiera minimalistycznego wymiaru. Geometryczna forma budynku doskonale wygląda w połączeniu z wszystkimi przeszkleniami znajdującymi się w tym obiekcie.

Widzimy właśnie przednią część domu. Tutaj znajduje się wejście do wnętrza tego nietuzinkowego budynku. Szare drzwi idealnie komponują się z pozostałymi barwami użytymi do aranżacji całego obiektu. Zobaczmy zatem, co skrywa on w swoim środku.

Wnętrze

Znajdujemy się właśnie w środku tego oryginalnego domu. Wchodząc przez drzwi od razu widzimy  piękne, nowoczesne schody. Drewniane stopnie zdają się być zawieszone w powietrzu, z kolei balustrada ze szkła idealnie uzupełnia ich konstrukcję. Taki schody to kwintesencja minimalizmu. Nasi eksperci zdecydowali się pod schodami umieścić funkcjonalną szafkę, która została wykonana z tego samego drewna co schody. Jest to doskonały pomysł, ponieważ wnętrze staje się harmonijne. Co więcej, domownicy mogą zarówno przechowywać w niej różne przedmioty, ale również można na niej postawić ozdobne rośliny, które nadają niesamowitej świeżości.

Salon

Dotarliśmy do salonu. Z niego rozpościera się fenomenalny widok na cały ogród. Nasi specjaliści specjalnie umieścili w tej przestrzeni duże przeszklenia, ponieważ umożliwiają one obserwację tego co dzieje się na zewnątrz oraz gwarantują to, że cały salon będzie odpowiednio oświetlony promieniami słonecznymi. Meble do tego wnętrza zostały wyjątkowo starannie dobrane. Wszystko po to, by uzyskać harmonijną strefę sprzyjającą odpoczynkowi.

Kuchnia

Kuchnia jest strefą w której dominuje świeżość. Od reszty pomieszczeń oddziela ją elegancki barek, który jest bardzo modnym rozwiązaniem w tej przestrzeni. Również w tej strefie nasi eksperci nie zapomnieli o wprowadzeniu okien, które rozświetlają całe wnętrze.

Jadalnia

Strefa jadalni znajduje się tuż obok kuchni. Jej sercem jest duży, drewniany stół, którego kolor idealnie komponuje się z dominującą w tym miejscu bielą. Osiem wygodnych krzeseł posiada nóżki w tym samym odcieniu co blat stołu. Dzięki temu to połączenie wygląda naprawdę cudownie. W gorące dni domownicy mogą spożywać posiłki przy stole znajdującym się na zewnątrz. Wystarczy odsunąć szklane drzwi znajdujące się w jadalni o gotowe. 

Panorama

To już ostatnie zdjęcie tego niesamowitego domu. Z tej perspektywy możemy przyjrzeć się pięknej panoramie przedstawiającej wnętrze obiektu. Nowoczesny szyk i niewymuszona elegancja to dwie cechy, które bezsprzecznie charakteryzują cały dom. Pomysłowe rozwiązania w postaci przeszkleń sprawiają, że ten obiekt zdecydowanie posiada pozytywną aurę. W takim miejscu, aż chce się mieszkać. Zainspirujcie się tym projektem podczas tworzenia swoich czterech ścian. Na pewno nie będziecie żałować.

Szukacie innych przykładów pięknych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom jednorodzinny pod Gdańskiem

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!