Łóżko piętrowe z biurkiem | homify

Łóżko piętrowe z biurkiem

homifyPL homifyPL
Sofás Camas Cruces Modern Kid's Room
Loading admin actions …

Nowoczesne rozwiązania we wnętrzach to przede wszystkim meble wielofunkcyjne. Pozwalają one na funkcjonalną aranżację małych wnętrz bez utraty jakże ważnych centymetrów.

W pokojach dziecięcych ale też coraz częściej w pokojach nastolatków, czy też w kawalerkach dla singli spotkamy łóżko piętrowe z biurkiem. Takie rozwiązanie od dłuższego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością. Na rynku dostępne są przeróżne modele łóżka piętrowego z biurkiem. Rozwiązania te różnią się nie tylko formą ale i funkcją.

Drabiną do nieba

Łóżko pietrowe z biurkiem to atrakcja: codziennka wspinaczka po drabinie, spanie na wysokości, oczywiście przy gwarantowanych zabezpieczeniach. Dzieci pokochają takie rozwiązanie. Łóżko piętrowe z biurkiem może być nawet rozwiązaniem dla dwójki dzieci. Na rynku dostępne są modele z dwoma połączonymi ze sobą łóżkami piętrowymi i biurkami pod spodem. Oczywiście taki projekt posiada wiele mniej schowków, ale daje dzieciom indywidualne miejsce pracy i spania. Dzieli pokój na dwie prywatne sfery, a to w szczególności ważna sprawa gdy dzieci mają odmienne gusta. Możemy w ten sposób uniknąć wielu niepotrzebynych sporów.

Łóżko w powietrzu

Małe pokoje dla dzieci często wyposażone są w łóżka piętrowe. Jednak na takie rozwiązanie przede wszystkim decydujemy się wtedy, gdy mamy jeden pokój i dwójkę dzieci. Warto jednak zastanowić się nad wykorzystaniem nowoczesnej odsłony łóżka piętrowego dla dzieci. Łóżko piętrowe z biurkiem to praktyczne i zdecydowanie estetyczne rozwiązanie przede wszystkim na małej przestrzeni. Łóżko piętrowe  z biurkiem może pełnić kilka innych funkcji niż miejsce do nauki i do spania. Jest to też idealny pomysł na dodatkowe schowki czy też na kącik do zabaw.

W projekcie brazylijskiego studia białe, funkcjonalne meble zostały ożywione żółtymi dodatkami w postaci krzesła i podwieszanej półki. Pięknie podświetlona tapeta rozwesela przestrzeń i dodaje pokojowi magicznego akcentu.

Łóżko piętrowe z biurkiem dla młodzieży

Wysokie łóżko i duże biurko, to również rozwiązanie dla singla. Duże biurko umożliwi aranżację wygodnej strefy do pracy, a wysokie łóżko pozwoli na uzyskanie miejsca na dodatkową sofę. Różne modele łóżka piętrowego z biurkiem pozwalają na bardzo ciekawe rozwiązania. Łóżko piętrowe z biurkiem nie koniecznie musi podążać  za schematem: łóżko nad biurkiem. Coraz częściej odbiega się od klasyki by stworzyć inne od wszystkich , wyjątkowe łóżko piętrowe z biurkiem.

W projekcie obok ustawienie biurka obok łóżka pozwoliło na stworzenie strefy telewizyjnej. Pod łóżkiem umieszczono telewizor plazmowy, tak by swobodnie można było  oglądać ulubione seriale z kanapy naprzeciwko. Małe przestrzenie skłaniają nas do kreatywnych rozwiązań, które z roku na rok są coraz ciekawsze.

Szare łóżko z biurkiem

Łóżko piętrowe z biurkiem to marzenie wielu dzieci. Na pewno pozwoli nam zaoszczędzić miejsce, ale również rozwiąże problem nie pasujących do siebie, czy to kolorystycznie, czy też fakturą, elementów. W większości mieszkań pokoje dziecięce nie zaliczają się do największych. Warto pamiętać, że dzieci poza podstawowym biurkiem i łóżkiem potrzebują również miejsca na zabawę. Pozbawiając je miejsca we własnym pokoju, musimy się zgodzić na zabawki i malowanie w salonie. Dlatego warto jeszcze raz przemyśleć kwestię łóżka piętrowego z biurkiem. Najwięcej znajdziemy w zakładce.

Drewniany mebel wielofunkcyjny

Projekt obok przedstawia super aranżację łóżka piętrowe z biurkiem. Ta drewniana konstrukcja zdecydowanie zasługuje na miano mebla wielofunkcyjnego.  Piękne, jasno- drewniane łóżko piętrowe z biurkiem to także regał, krzesełko i dodatkowe małe szafeczki u dołu łóżka. Jest to bardzo dobrze przemyślany projekt kryjący w sobie wiele schowków.

Jasne drewno, z którego wykonano łóżko piętrowe z biurkiem, to duże pole do popisu dodatkami. Pościel, poduszki czy też oświetlenie zdecydują o charakterze tego wnętrza. Łącząc drewno z bielą, bez wątpliwości uzyskamy skandynawski efekt.

Nastolatek na piętrowym

Łóżko piętrowe z biurkiem to jednak rozwiązanie dla jednej osoby. Niekoniecznie dla dziecka! Chodź to one najbardziej cieszą się z takich rozwiązań. Zobaczmy pomysły na łóżka piętrowe dla dzieci. Coraz częściej dla młodzieży czy dla singli. Single wybierają łóżko piętrowe z biurkiem głównie wtedy gdy muszą rozwiązać dylemat: połączenie miejsca pracy z sypialnią w kawalerce o małej powierzchni. Istnieją modele lekkie, zaprojektowane tak, by nie tylko zajmowały mało miejsca ale i optycznie sprawiały wrażenia lekkości.

Projekt obok to typowy pokój nastolatka. Tym razem w kamienicy! Wysokie wnętrza świetnie zagospodarować wysokim łóżkiem z biurkiem, ponieważ z pewnością nie przytłoczą tej przestrzeni.

Anteresolo-łóżko

Antresola to aranżacja przestrzeni nie do każdego wnetrza. Wymaga wysokiego pomieszczenia, a także powierzchni by wnętrze zachowało swoje proporcje. Łóżko piętrowe z biurkiem to rozwiązanie o wiele łatwiejsze w wykonaniu, niż antresola z łóżkiem piętrowym z biurkiem. ALE! Antresola to większa przestrzeń do spania, nawet dla dwóch osób. Takie rozwiązanie sprawdzi się napewno w kawalerce dla młodych par.  Wygodne i szerokie spanie na wysokim łóżku piętrowym na antresoli umożliwi wykorzystanie przestrzeni pod spodem na biurko czy też na przestrzeń uzytku codziennego, jak sofa czy biurko.

Drewniane szaleństwo

Wiele osób boryka się z problemem funkcjonalnej aranżacji pokoju nastolatka. Gdzie posatwić biurko tak by padało dobrze światlo, a gdzie łóżko skoro wolna ściana jest za krótka, nie wspominając już nawet o szafie czy o półkach. Piętrowe łóżko z biurkiem może być świetnym rozwiązaniem. Przede wszystkim powinniśmy się zainteresować materiałami. Drewno to zdecydowant leader! Przede wszystkim dlatego, że jest naturalne! Dziś coraz więcej osób męczy się z alergiami, wysypkami. Warto zdecydować się na piętrowe łóżko z biurkiem z drewna, które oferuje szeroką gamę odcieni i brak niepotrzebnych kichnięć. Zdrowie jest w końcu najważniejsze.

Błękit dla chłopca

Urządzając pokój dla chłopca chcemy zazwyczaj by był ładny, funcjonalny, ale przede wszystkim, żeby podobał się dziecku. To jego własne miejsce, gdzie zawsze powinien czuć się komfortowo i w przyszłości móc wspominać jako bezpieczny kąt. Decydując się na łóżko pietrowe z biurkiem mamy pewność, że zapewnimy dziecku atrakcyjne miejsce do nauki, spania i zabawy. Takie rozwiązanie gwarantuje dobre rozplanowanie. Zabawa kolorem pozwoli na dostosowanie pokoju i łóżka pietrowego z biurkiem do gustu chłopca.

Piętowe dla dorosłych

Łóżko piętrowe z biurkiem to mebel funkcjonalny, przeznaczony nie tylko dla dzieci, ale dla ludzi chcących wykorzystać każdy cenny centymetr kwadratowy swojego mieszkania. Jest to coraz częściej mebel nie jedno, nie dwu ani nawet nie trzy funcyjny. Łóżko piętrowe z biurkiem potrafi ukryć w sobie dużą liczbę schowków, szuflad, a nawet miejsc na wypoczynek. Łóżko pietrowe z biurkiem jest to jak najbardziej rozwiązanie na czasie, które z pewnością doczeka się jeszcze wielu ulepszeń.

Casas inHAUS Modern Houses

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!