Top 5 tygodnia - zachwycające domy jednorodzinne!

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Top 5 tygodnia—zachwycające domy jednorodzinne!

Alicja Olko Alicja Olko
 Houses by build different, Modern
Loading admin actions …

Jeżeli szukacie pomysły na wyjątkowy i niepowtarzalny dom jednorodzinny, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. Tu znaleźć możecie mnóstwo inspiracji na dom, jego wnętrza i otaczający go ogród- a wszystko opatrzone pięknymi zdjęciami!

W cotygodniowym podsumowaniu pokazujemy Wam projekty, które cieszyły się wśród Was największą popularnością. Obejrzyjcie zestawienie z mijającego tygodnia!

1. Parterowy dom z efektem WOW!

 Houses by build different, Modern
build different

Schoolmasters eco house

build different

Ten projekt wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko z powodu swojej kompaktowej, parterowej bryły, ale także najnowszych technologii, wykorzystanych do jego budowy. Z zewnątrz prezentuje się skromnie i prosto, dzięki czemu przypada do gustu wielu z nas. Jego ogromną zaletą są jednak skrywające się za fasadą wnętrza- obejrzyjcie, jak pięknie i nowocześnie je zaaranżowano w Katalogu Inspiracji Parterowy dom z efektem WOW!

2. Basen w ogrodzie – misja wykonana!

Basen w ogrodzie to marzenie wielu z nas. Właściciele tego miniaturowego ogródka wzięli sprawy w swoje ręce i stworzyli sobie prawdziwą oazę relaksu. I to wszystko na niezwykle malej powierzchni! Projekt ten pokazuje, jak niewiele trzeba, aby zupełnie odmienić charakter swojego domu i zdecydowanie podnieść jego wartość. Spójrzcie tylko na ten rezultat: Basen w ogrodzie – misja wykonana!

3. Nowe życie starej ruiny!

Stare budynki posiadają ten nieodparty czar, którego na próżno szukać w nowoczesnych pomnikach architektury. Dlatego też wielu decyduje się na zakup i renowację budynku z historią. Kolejny taki przykład zaprezentowaliśmy Wam w mijającym tygodniu na homify i po raz kolejny okazało się to sukcesem. Obejrzyjcie efekt niesamowitej metamorfozy tej historycznej budowli- wszystkie zdjęcia znajdziecie w artykule Nowe życie starej ruiny!

4. Dom z klasą!

Ten dom to dowód, że klasyczne i uniwersalnie stylowe domy to często najlepszy wybór na długie lata. Śnieżnobiała fasada, tradycyjna dachówka, eleganckie okna- już z zewnątrz widać, że w domu tym królować będzie szyk i dobry styl. Prawdziwie eleganckie rozwiązania czekają na Was jednak w środku- zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Dom z klasą!

5. Dom, który zwala z nóg!

Jak budować i urządzać, aby osiągnąć jednocześnie przytulność i nowoczesność? Odpowiedź znajdziecie w tym projekcie. Parterowy dom o białej fasadzie i wielkopowierzchniowych przeszkleniach skrywa w sobie jasne i przestronne wnętrze, które zaaranżowano przy hojnym wykorzystaniu drewna. Dominuje modna paleta kolorów i funkcjonalne wyposażenie. Ten dom naprawdę Was zachwyci- zobaczcie sami: Dom, który zwala z nóg!

 Houses by Casas inHAUS, Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!