Daha güzel bir ev için aynen deneyebileceğiniz 6 şey

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Daha güzel bir ev için aynen deneyebileceğiniz 6 şey

Meral Eser Meral Eser
MN Residence Scandinavian style corridor, hallway& stairs by deDraft Ltd Scandinavian
Loading admin actions …

Ev dizayn etmek keyifli bir iştir. Yaratıcı çözümlerle evinizi daha geniş gösterebilir, alan tasarrufu sağlayabilirsiniz. Daha bir yaşam alanı dizayn etmek için duvar dekorlarından ışıklandırmaya, dekoratif öğeleri bir arada organize ederek tasarlayabilirsiniz. Alanları düzenlerken duvara monte raf sistemleriyle akılcı çözümleri bir araya getirebilir, fonksiyonel unsurlar yakalayabilirsiniz. Daha güzel bir ev için aynen deneyebileceğiniz 6 fikri şahane fotoğraflar bir araya getirdik, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

Farklı stil ve renklerde mobilyaların uyumu

Residência A & F by Lyssandro Silveira Classic
Lyssandro Silveira

Residência A & F

Lyssandro Silveira

Birbirinden farklı form, desen ya da renklerde mobilyaları bir araya getirerek tezatlıktan oluşan dinamik bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Mavi koltuklar ve renkli bir sehpa ile dekorasyonda fark yaratan ilk örneğimiz nötr renklerin sıkıcılığından kurtulmak isteyenlere ilham verecektir. Nötr renklerle dolap ve raf dizaynı ile sade duvarlar canlı renkleri daha da ön plana çıkaracaktır.

Uzun koridorlar için akılcı çözümler

E2 PAVILION ECO HOUSE, BLACKHEATH Modern Corridor, Hallway and Staircase by E2 Architecture + Interiors Modern
E2 Architecture + Interiors

E2 PAVILION ECO HOUSE, BLACKHEATH

E2 Architecture + Interiors

Dar ve uzun koridorlar için işlevsel unsurlar barındıran çözümler üretmeye ne dersiniz? Uzun koridor geçişlerini sergileme alanı olarak değerlendirmek isteyenlere ilham veren bir örnek. Açık raf sistemleri iki kat raf mesafesini kaplıyor. Duvar resimleri ve şık ışıklandırma unsurları ile daha cazip bir giriş oluşturabilirsiniz. Ayrıca kordior dekorasyonunda sanata yer açarak fark yaratabilirsiniz.

Ölü ve boş alanları değerlendirmek

Townhouse Interior Design, Putney Bridge, London Modern Houses by Residence Interior Design Ltd Modern
Residence Interior Design Ltd

Townhouse Interior Design, Putney Bridge, London

Residence Interior Design Ltd

Her zaman için ölü ve boş alanları değerlendirmek akılcı bir yaklaşımdır. Merdiven altı alanları dolap sistemleri ile işlevsel hale getirmeniz mümkün. Oturma ya da dinlenme alanı için de ideal olarak tasarlayabileceğiniz gibi depolama amaçlı dolaplar ya da raf sistemleri için de muntazam bir düzen oluşturarak alandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, homify'da iç mimarlar tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde proje bulabilir, ilham veren fikirler edinebilirsiniz.

Depolama ihtiyacı

Nötr gri duvar zemini soğuk bir atmosfer oluşturabilir. Sıcaklık katacak canlı renkler ya da ahşap raf ve dolap sistemleri ile sıcak bir atmosfer oluşturabilir, aynı zamanda işlevsel depolama alanlarına yer açabilirsiniz. üzerinde son derece modern ve sofistike tarzıyla ahşap açık raf sistemleri dizayn ediliyor. Duvardan duvara ve tavandan zemine kadar uzanabilen açık ahşap raf sistemleri hem objeleri sergilemenizi sağlıyor, hem de ekstra depolama alanı kazandırıyor. Ahşap duvar raflarını yalın dokusuyla kullanarak minimalist yaklaşımla fark yaratabilirsiniz.

İşlevsel duvar dekorları

MN Residence Scandinavian style corridor, hallway& stairs by deDraft Ltd Scandinavian
deDraft Ltd

MN Residence

deDraft Ltd

Son derece modern çizgisiyle duvar dekorlarını daha cazip hale getirebilirsiniz. Duvar raflarında olduğu gibi askılık sistemleri için de şahane bir çözüm sunan örnek antre, basit ve yalın çizgilerle yaratıcı fikirler arayanlara ilham verebilir. . Beyaz duvarlarla bütünleşen tekil askılıkların yanı sıra, üst açık raf şapkaların sergilenmesi ve muhafaza edilmesi için ideal alan oluşturuyor. Şapkalarınız, şallarınız ve diğer aksesuarlarınız için farklı ebatlarda gözler ve askılık sistemleri ile duvar dekorlarınızı kullanabilirsiniz.

Duvar nişleri oluşturun, duvara monte açık raflarla işlevsellik kazandırın

Duvar nişlerini akılcı tasarlayarak hem dolap ve raflar için hem de oturma alanları için özgün tasarlayabilirsiniz. Depolama ihtiyacını muntazam karşılayan dolap ve raf sistemleriyle askılık sistemlerini değerlendirebilirsiniz. Ferah ve aydınlık bir giriş için beyaz duvarlarla ahşap raf ve dolap sistemleri muntazam uyum sağlıyor. Duvar nişleri, açık raf sistemleri ya da gömme dolaplar ile duvarları işlevsel hale getirerek alan tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Sıcak atmosferiyle hayalleri süsleyen 5 rustik ev’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!