Yatak odalarında yer alan sürgülü kapı 12 dolap modeli

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Yatak odalarında yer alan sürgülü kapı 12 dolap modeli

umit atdağ umit atdağ
 Dressing room by Chris Silveira & Arquitetos Associados
Loading admin actions …

Dolaplar veya soyunma odaları için sipariş vermek veya özel bir dolap modeli istemek için şanslı olmak gerekir. Yeni almış olduğunuz evin içinde hazır olarak yer alan gardıroplar veya dolaplar her zaman istediğiniz tarz ve modelde olmayabilir.  Çoğu insan uygun dolap modeline sahip olmadığı için geleneksel dolaplara güveniyor ve geleneksel dolap modellerini kullanıyorlar.  Benzer bir durumdaysanız, odanızı ayırmak ve modern görünmesini sağlamak için yatak odası içinde sürgülü kapılara sahip modern dolap modellerini tercih edebilir daha az yer kaplayan modern bir dolaba sahip olabilirsiniz. Sürgülü kapılı dolap modellerinde her türlü renk ve desen mevcut olduğu içinde evinizin genel dekorasyonu içinde dilediğiniz gibi bir dolap kullanarak mükemmel bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Homify yatak odası dolap modelleri sayfasını ziyaret ederek birbirinden özel sürgülü kapılı dolap modellerini inceleyebilirsiniz.

Fiber panel kapılar

Sürgülü bir kapı oluşturmak için mevcut en hafif malzemelerden biri elyaf paneldir. Plastik gibi görünüyor olsa da  düzenli kullanım için yeterince güçlü olan fiber paneller daha az yer kaplar.

Mdf ahşap dolaplar

Dolabınızın tamamının ahşap olmasını istiyorsanız MDF ahşap malzeme dolaplar için en ideal ahşaptır. Dolap modelinin ve sürgülü kapının her detayını mdf kullanarak yapabilir, estetik ve dayanıklı bir dolaba sahip olabilirsiniz.

Renkli cam dolaplar

Sürgülü dolap modelini tercih edecekseniz zarafeti bakımından renkli cam kapakları tercih etmeli, yatak odası içinde ışıltılı ve zarif bir dolaba sahip olmalısınız.

Tamamen cam

Dolabın tüm malzemesini cam malzemeden kullanırsanız sürgülü kapılarda dolap üzerinde oldukça zarif ve şık duracaktır. Örnek dolap modelinde olduğu gibi modern bir tasarım sizi en iyi şekilde yansıtacaktır.

Ahşap ve ayna birleşimi

Ahşap dolapları daha zarif bir görünüme kavuşturmak için aynaları kullanabilir, saf ayna veya ahşap ayna birleşimi sürgülü kapılar ile estetik ve şık bir dolaba sahip olabilirsiniz.

Renkli dolaplar

Sade ve ahşap dolaplar yerine renkli dolaplar tercih edebilirsiniz. Sürgülü bir dolap için aynı renkten veya farklı renkten kapılar tercih edebilir ev zarif bir dolaba sahip olabilirsiniz.

Modern tasarımlar

Sürgülü kapılar için modern tasarımlar tercih edebilir, örnek model gibi evinizin bir duvarı gibi görünecek modern bir dolaba sahip olabilirsiniz. Ayna kullanarak estetiğini ve görselliğini artırabilirsiniz. Aynalar küçük odaları daha geniş göstereceği için sürgülü odalarda tercih edebilir ve geniş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Lamine dolaplar

Lamine, çizilmez ve sertlik açısından maksimum sertliğe sahip bir malzeme olduğu için sürgülü kapılarda lamine tercih edebilirsiniz. Bu modeldeki gibi her desen ve renkte lamine bulmak artık çok kolay olduğundan lamineyi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Beyaz dolaplar

Yatak odası içinde ferah ve zarafet olsun istiyorsanız resimdeki gibi  beyaz renkli ve zarif tasarıma sahip sürgülü kapılı dolaplar tercih edebilirsiniz. Sürgülü kapılı dolaplar ile geniş yatak odanızı iki ayrı bölüme ayırabilirsiniz.

Boş odaları dolap haline getirin

Evinizde boş alanlar varsa cam sürgü kapılar ile bu alanları dolap haline getirebilir, evinizde dilediğiniz gibi geniş ve kullanışlı bir dolaba sahip olarak evinizi işlevsel bir hale getirebilirsiniz. 

Koyu ahşaplar

Ahşap dolaplar tercih edecekseniz koyu renkli ahşaplar tercih edebilir, kapak olarak cam veya aynı ahşap tercih ederek resimdeki gibi modern ve estetik açıdan kusursuz bir dolap oluşturabilirsiniz.

Çiçek desenleri

Ahşap dolaplar için özel desenlere folyo kaplamalar tercih edebilirsiniz. Örnek dolap gibi farklı desenlere sahip özel folyolar kullanabilirsiniz. Sürgülü kapılar için özel üretilen lamine kaplamalar da tercih edebilirsiniz.

 Houses by Casas inHAUS

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!