Yeni bir mutfak için ilham mı arıyorsunuz ? 10 şık mutfak | homify

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Yeni bir mutfak için ilham mı arıyorsunuz ? 10 şık mutfak

umit atdağ umit atdağ
Modern Kitchen by Kapars Mobilya & Dekorasyon Modern
Loading admin actions …

Evlerimizde yer alan mutfaklar; mutfak olarak görev yapmanın dışında birer yaşam alanı olarak da bizlere hizmet eder. Bir mutfak dekorasyonu için bütün şartların bir arada olması ve uzman, becerikli ellerin devreye girmesi gereklidir. Mutfağınızı dekore ederken  farklı mutfak modellerini inceleyerek fikir edinebilir, farklı mutfakların püf noktalarını mutfağınızda uygulayarak oldukça modern ve işlevsel bir mutfak ortaya çıkarabilirsiniz. Bu gün homify mutfak modelleri sayfasında yer alan ve birbirinden estetik mutfakları inceliyoruz. Bu mutfakları inceleyerek yeni bir mutfak dekorasyonu için ilham alabilir, modern bir mutfak dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu yaparken modern olmasına ve işlevsel olmasına özen göstermelisiniz. İşlevsel bir mutfak pratik bir mutfak hayatının yanında mutlu ve huzurlu bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacaktır. Mutfağınız hem modern  mobilyalar ile dekore edilmiş hem ışıl ışıl ve havadar hem de işlevsel olduğunda mutfağınız bir  yaşam alanı haline gelecektir. Birbirinden özel olan bu mutfakları birlikte inceleyelim.

Modern tasarımlar

Modern mutfaklar günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan mutfak modelleridir. Duvar boyunca farklı modüllerin bir araya gelerek oluşturacağı ahenk hem mutfağı daha özel bir mutfak haline getirecek hem de evinizde daha yeni bir görünüm oluşturacaktır. 

Tavan aydınlatmaları

Mutfak içi aydınlatmalar çok önemlidir. Mutfak içinde yapacağınız aydınlatma hem mutfağı daha ferah bir oda haline getirebilirsiniz. Modern bir tavan tasarımı ve aydınlatma ile evinizde harikalar yaratabilir şık bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Renkli mutfaklar

Evinizde çok renkli bir tasarım yaparak renkli bir mutfağa sahip olmak isterseniz hem modern bir tasarıma sahip hem de renkli olan bu mutfak modelini tercih edebilirsiniz. Masa ve sandalye takımının şirinliği hayranlık uyandıracak kadar güzel.

İşlevsellik

Mutfakların modern olması kadar işlevsel olması da çok önemlidir. İşlevsel bir mutfak pratik bir mutfak hayatına sahip olmanızı sağlayacağı için  resimdeki gibi modern ve işlevsel özelliklere sahip bir mutfak tercih edebilirsiniz.

Mutfak adaları

İlham alacağınız mutfak modelleri arasında yer alan ve mutfak adasının tasarımı ile göz kamaştıran bu mutfak modeli evinizde fonksiyonelliğe ve zarafete bir arada sahip olma fırsatı sunuyor. renkleri ile de hayran bırakan mutfak tam evinize göre. 

İhtişamlı ve görkemli mutfaklar

Evinizde ihtişamlı bir görsel istiyorsanız bu mutfak modelini tercih edebilirsiniz. İhtişamın ve görkemin sembolü olarak kabul edeceğiniz bu mutfak ile harika bir mutfağa sahip olabilir, renkleri ve desenleri ile evin genel dekorasyonunu pekiştirebilirsiniz.

Özel tasarımlar

Geniş bir mutfağınız varsa özel bir tasarım yaparak her noktayı dekorasyona ekleyebilirsiniz. Geniş bir mutfağın hem dolu görünmesi hem işlevsel olması hem de modern bir tasarımla karmaşık görünmemesi için bu modeli evinizde uygulayabilirsiniz.

Parlak yüzeyler

Mutfak içinde yansıyan yüzeylerin olması ve parlak tasarımların olması her zaman ışıltının mutfak içinde olmasını sağlar. Bu mutfak modelinde de parlak tezgah ve mutfak adası yüzeyleri size bu imkanı sunuyor. Beyaz ve siyah renkler kusursuz bir ahenge sahip olduğu için kusursuz bir mutfak tasarımı yapılmış.

Metal kaplama yüzeyler

Mutfak içinde metal yüzeyler çoğunlukta ise diğer yüzeyleri de metal kaplama yüzeyler olacak şekilde tercih edebilir, mutfak içinde ışıl ışıl ve parlak bir iç ortam oluşturabilirsiniz. 

Küçük mutfaklar

Küçük mutfaklar için özel tasarımlar yapabilir, evinizin görsel olmasını sağlayabilirsiniz. Bir kartpostal görünümünde olan bu mutfak modeli ile evinizde harika bir mutfağa sahip olabilirsiniz. 

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!