Aynen kopyalayabileceğiniz küçük ve şık bir daire

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Aynen kopyalayabileceğiniz küçük ve şık bir daire

Meral Eser Meral Eser
Girl and the cat Modern Bedroom by BLACKHAUS Modern
Loading admin actions …

Polonya'nın başkenti olan Krakow'da bulunan büyüleyici bir daireye konuk olacağız. 76 metrekarelik mütevazı bir alana sahip konutta, küçük bir aile ve kedi dostları için ihtiyaç duyulan her şey sağlanıyor. Ahşabın yoğunluklu kullanımı ile tuğla duvar dekorlarını bir araya getirerek, rustik stil dekor öğeleriyle son derece sıcak bir atmosfer sağlanıyor. Sakin, huzurlu ve göze hitap eden yaşam alanları dizayn etmek isteyenlere ilham verebilir.

Tuğla duvar dekorları

Girl and the cat Modern Living Room by BLACKHAUS Modern Wood Wood effect
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Göze hitap eden duvar dekorları için ilham verecek bir örnek. Nötr renkler soğuk bir atmosfer oluşturur. Buna nazaran natürel doku ve renklerle daha sıcak bir atmosfer oluşturmak mümkün. Görüldüğü üzere ahşap parke zemin ile tuğla duvar dekorlarının zarafetini yansıtan bu daire son derece göze hitap ediyor. Modern mobilyalar ve aksesuarlarla tam donanımlı dizayn edilen evde muntazam bir düzen hakim. 

Kırsal stil mutfak

Girl and the cat Modern Kitchen by BLACKHAUS Modern Solid Wood Multicolored
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Huzurlu ve sakin bir atmosfer oluşturmak istiyorsanız kırsal stil etkilerden faydalanabilir, örnek görseldeki gibi şık bir mutfak dizayn edebilirsiniz. Daha doğal malzemelerle göz okşayan natürel dokuları ön plana çıkaran mutfak dekorasyonunda da, evin diğer alanlarında uygulandığı gibi ahşap zemin parke  kaplaması ve tuğla duvar dekorları tercih edilmiş.

Akılcı dizayn

Girl and the cat Modern Living Room by BLACKHAUS Modern Bricks
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Televizyonun konumu hem oturma alanından hem de mutfaktan kolaylıkla izlenebilecek şekilde akılcı konumlandırılmış. Tuğla duvar üzerine kontrast sağlayan TV ekranı, kolaylıkla izlenilebilen pozisyondadır. Ayrıca duvara monte edilerek yerden tasarruf edildiği gibi dairenin geri kalan alanlarında doğal ışığı kırmayan ve engellemeyen çözümler mevcut.

Şık ve elegan bir çalışma alanı

Girl and the cat Modern Study Room and Home Office by BLACKHAUS Modern Bricks
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Çalışma alanında da evin diğer alanlarında olduğu gibi rustik dokulara yer veriliyor. Tek duvarda tuğla duvar zarafeti göz okşarken, ahşap zemin parkesi sıcak bir atmosfer oluşmasını sağlıyor. Evin geri kalan alanlarında ise son derece modern çizgiler taşıyan mobilya tasarımları ve aydınlatma aksesuarları ile fark yaratılıyor.

Huzurlu ve sakin bir yatak odası

Girl and the cat Modern Bedroom by BLACKHAUS Modern Wood Wood effect
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Kaliteli bir uyku çekmek için uygun atmosferin hazırlandığı yatak odası dekorasyonunda natürel zemin dokularını ön plana çıkaracak sadelik ve yalın çizgiler kullanılıyor. Beyazın ahşap zeminlerle muntazam uyumu ile çok fazla eşya kullanımına gerek kalmadan muntazam bir yatak odası döşeyebilirsiniz. Ahşap zeminin bir devamı gibi algılanabilen ahşap yatak başlığı da bütünlük sağlayan şık bir yaklaşımla dizayn ediliyor.

Banyo dekorasyonunda sofistike yaklaşım

Girl and the cat Modern Bathroom by BLACKHAUS Modern Bricks
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Banyo dekorasyonunda dingin bir atmosfer oluşturmak isteyenlere ilham verecek şahane bir örnek! Banyoda ferah bir atmosfer oluşturmak için ahşapla uyum sağlayan açık ve ferah tonlar tercih ediliyor. Ayrıca, homify'da banyo tasarımcıları tarafından dizayn edilen birçok farklı stil ve tarzda proje bulabilir, uygulama fikirleri edinebilirsiniz.

Ferah ve iç açıcı bir balkon

Girl and the cat Modern Garden by BLACKHAUS Modern Wood Wood effect
BLACKHAUS

Girl and the cat

BLACKHAUS

Böylesi güzel bir dairenin iç ferahlatan, aydınlık bir balkonu mevcut olacaktı tabii ki. Balkon dekorasyonunda da görüldüğü üzere laminat parke örneği ile krem tonlarında balkon mobilyalarıyla tamamlanıyor. Natürel dokularla krem ve bej tonlarının harika uyumunun yarattığı ahenk göz okşuyor. Ayrıca dekoratif bitkilerle tazelik ve canlılık katan dekoratif unsurların kullanımı tercih ediliyor.

Bu yazıyı beğendiyseniz, ayrıca ’Ferah atmosferiyle son derece modern ve şık bir daire’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!