Giriş holünü güzelleştirecek 11 duvar dekoru fikri

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Giriş holünü güzelleştirecek 11 duvar dekoru fikri

Meral Eser Meral Eser
Modern Corridor, Hallway and Staircase by GENETICA ARQ STUDIO Modern
Loading admin actions …

Evinizin atmosferini değiştirmek ya da bazı yenilikler yapmak istiyorsanız, işe giriş holünden başlayabilirsiniz. Duvar dekorlarını göze hitap edecek şekilde dizayn etmek, ilk intiba için etkili bir yöntem olacaktır. Tuğla duvar zemini ile sıcak bir atmosfer oluşturabilir, mermer zarafeti ile fark yaratabilirsiniz. Natürel dokulardan sıcak renklere birçok alternatifi uygulanacak stil ve tarza göre bir araya getirebilirsiniz. Farlı materyallerle giriş holü duvarlarını güzelleştirecek 11 duvar dekoru örneği derledik, ilham veren fikirler bulabilirsiniz.

Mermer estetiği

Mermer zemin kaplama ile saraylara layık bir giriş holü dizayn etmeye ne dersiniz? Son derece şık ve özenle tasarlanan bu ev örneği klasik stil zarafetten vazgeçmeyenlere ilham verebilir. Modern ve klasik stil öğeleri bir araya getirebilir, ilham alabilirsiniz.

Taş zarafeti

Herhangi bir yaşam alanına doğal taş zemin kaplama, natürel dokusuyla son derece sıcak bir atmosfer katabilir. Farklı ebatlarda ve tonlarda taş kaplama malzemeleriyle son derece şık ve zarif bir duvar dekoru oluşturabilirsiniz. profesyoneller sekmesinde iç mimarlar kategorisinde uzmanlara ulaşabilir, ilgili paylaşılan projeleri inceleyebilirsiniz.

Tuğla duvarlarla sıcak atmosfer

Tuğla duvar dekorlarını uygulanacak stil ve tarza göre daha sıcak renk tonlarıyla tercih edebilir, minimalist yaklaşımla sade ve açık renk tonlarıyla dekorasyona uyumlu seçebilirsiniz. Genel olarak kırmızı tuğla duvar dekorları natürel dokuları ya da renk tonları ile mekanlara sıcaklık katar.

Fayanslar

Fayanslarla kaplı bir duvar zemini, silinebilme kolaylığı ve dayanımı kuvvetli olması bakımından tercih edilebilir. Arzı edilen renk ve desenlerle temin edebilir, gözü okşayan modelleriyle şık bir giriş holü dizayn edebilirsiniz.

Vinil

Bir alternatif olarak vinil duvar dekoruyla belirgin bir zemin ya da tek duvarda değişiklik yaparak giriş holü atmosferini tamamen değiştirebilirsiniz. Müthiş dokusuyla şık ve zarif çizgiler yakalayabilirsiniz.

Alçı

Giriş holünde tüm duvarlarda değişiklik yapmak yerine belirgin alanlarda değişiklik yaparak hareketlilik katabilirsiniz. Alçı duvar dekorları arzu edilen desen ve formları kolaylıkla duvarlarınıza taşımanızı sağlayacaktır.

Taş kaplama

Doğal taş kaplama ile duvar dekorlarına hareket katabilir, natürel dokularla muntazam uyum ve ahenk sağlayabilirsiniz. Örnek giriş holünde görkemli ve heybetli dekorlara uyum sağlayan taş zemin kaplama uygulanmış.

Dönüşüm

Kırmızı tuğla duvar kaplanan bu örnekte son derece şık dekoratif aynalar ve ışıklandırma unsurları ile bir bütünlük sağlanıyor. Giriş holünü yenilerken ya da değiştirirken muntazam uyum ve ahenk oluşturmaya özen gösterin.

Ahşap paravan

Duvar panelleri farklı materyallerden şık dekorlarla tercih edilebilirken, paravan niteliği taşıyan bölmelerle dekoratif bir görünüm oluşturabileceğiniz gibi alanları görevlerine göre ayırabilirsiniz.

Duvarda laminat

Laminat zemin kaplaması ile sımsıcak bir giriş holü atmosferi oluşturmaya ne dersiniz? Muntazam ışıklandırma unsurlarıyla ahşabın sıcak tonları ve natürel dokusu göze hitap edecek.

Pratik kullanım olanakları sunan fayanslar

Farklı dokularla ve kabartmalarla dekoratif fayans modelleri ile giriş holü dekorasyonunda fark yaratabilirsiniz. Pastel renklerle dingin bir atmosfer oluşturabilir, renklerin dilinden faydalanabilirsiniz. 

Bu yazıyı beğendiyseniz, ayrıca ’Tuğla duvar zarafetini evinize katmak için 13 muhteşem fikir’yazımızda ilginizi çekebilir.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!