Bahçeniz için en güzel 10 oturma alanı

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Bahçeniz için en güzel 10 oturma alanı

umit atdağ umit atdağ
Modern Garden by GREENLİNE PEYZAJ Modern
Loading admin actions …

Havaların sıcak gittiği şu günlerde açık alanları düzenleyerek oturum alanları oluşturmak serin akşamların tadını çıkarmak için en ideal tercih olacaktır.  Bahçe ve teras düzenlemesi yapmak veya bahçe içinde özel alanlar oluşturarak hem bahçenin hem de serin havanın tadını çıkarmak için şık ve özel oturum alanı düzenlemeleri yapmalısınız.  Homify estetik bahçe peyzajları içinde yer alan ve birbirinden özel tasarımlara sahip oturum alanlarından birini tercih edebilir, evinizde  özel bir bahçe düzenlemesini yapabilirsiniz. Sıcak ve serin aylarında bahçe tadını çıkarmak ve ruhunuzu dinlendirecek bir terapi alanı oluşturmak isterseniz bu tasarımlardan birini aynen evinizde kopyalayabilirsiniz.

Ahşap oturum alanı

Bahçenizin yeşillikleri için özel bir alan ayırıp resimdeki gibi özel bir tasarıma sahip olan oturum alanını hayata geçirerek bahçenizi hayran kalınacak bir bahçe haline getirebilirsiniz. Duvarları ve üst örtüsü jaluzi gibi tasarlanmış olan oturum alanı bu özelliği ile sizi güneşten koruyacaktır.

Süs bitkileri

Bahçenizde süs bitkileri ile iç içe özel bir oturum alanı yapmak ve oturum alanının bahçenin doğal bir parçası olmasını sağlamak için resimdeki gibi bir tasarımı tercih edebilirsiniz.  Her açıdan mükemmel olan bu tasarım tam sizin bahçenize göre.

Sade tasarımlar

Bahçe içinde sade bir tasarım yaparak bahçenizin doğallığını bozmadan bir oturum alanına sahip olabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda  bahçe ile iç içe ve doğallığını koruyan bir oturum alanına sahip olma fırsatı da sunacaktır.

Ahşap estetiği

Bahçe oturum alanlarının en önemli özelliği doğallığı pekiştirmesi be bahçenin doğal bir parçası olmasıdır. Bu resimde olduğu gibi ahşap estetiği ön planda olan özel bir tasarım yaparak evinizin mükemmel bir ev olmasını sağlayabilirsiniz.

Fonksiyonel tasarımlar

Yarı oturum alanı özelliğine sahip yarı bahçe kulübesi olan bu tasarımları tercih ederek bahçenizin özel ve fonksiyonel bir bahçe olmasını sağlayabilirsiniz. Bahçe oturum alanı ne kadar işlevsel olursa bahçeniz de o kadar etkileyici olacaktır.

Zarif ve etkileyici

Bahçe oturum alanının etkileyici ve zarif olmasını sağlamak için resimdeki gibi gelin duvağı çiçeğinin doğal bir üst örtü oluşturacak şekilde düzenleyebilir, şık ve zarif bahçe mobilyaları ile bu alanı özel olarak bir oturum alanına dönüştürebilirsiniz.

Basit mobilyalar

Oturum alanı için özel ve detaylı bir tasarım yapabilir veya basit bahçe mobilyalarını kullanarak şık bir düzenleme ile mükemmel bir oturum alanı oluşturabilirsiniz. Burada maharet becerilerinize kalıyor.

Taş düzenlemeler

Proyectos de interiorismo varios Modern Living Room by estudio 60/75 Modern
estudio 60/75

Proyectos de interiorismo varios

estudio 60/75

Bahçe alanı içinde taş döşemeler tercih ederek taş oturum alanları hayata geçirebilirsiniz. Taşın doğallığını ahşap mobilyalar ile desteklediğiniz de kusursuz ve etkileyici bir oturum alanına sahip olursunuz. Özel aydınlatmalar ile ince ve zarif bir bahçeye de sahip olma şansınız var

Oval tasarımlar

Bahçe içinde oval tasarımlar yaparak hem bahçanin tüm alanını kullanmış olursunuz hem de bahçe içinde ölçülendirilmiş özel bir oturum alanı tasarımı yapmış olursunuz. Evinizi tamamlayan bu bahçe aynı zamanda size mükemmel bir yaz geçirme fırsatı sunuyor.

Şık pergoleler

Şık bir pergole yaparak bahçe oturum alanı içinde kullanabilir ve resimdeki gibi özel bir bahçeye sahip olabilirsiniz. Renk seçimleri  tamamen sizin zevkinize kalsa de uyum en üst seviyede olmalıdır.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!