​Basit, şık ve modern 20 mutfak | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

​Basit, şık ve modern 20 mutfak

nihal e. nihal e.
Modern Kitchen by Facile Ristrutturare Modern
Loading admin actions …

Herkesin kendi evi için hayallerinden biri güzel ve işlevsel bir mutfağa sahip olmaktır. Hem geleneksel hem de Amerikan mutfağından ilhamla iyi tasarlanmış bir mutfak her köşeyi en iyi şekilde kullanmanız sağlar. Böylece bir ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir. Bugünkü yazımızda geleneksel ve modern stilden izler taşıyan 20 mutfak örneği derledik. Şimdi sırayla göz atalım.

Bu yazıyı beğendiyseniz 'Kusursuz bir barbekü hazırlığı için 10 adım' başlığını okuyabilirsiniz.

1- Ahşap ağırlıklı mutfak ince ve uzun bir alana sahip. Geleneksel ahşabı modern hale getirmek için metalik raflar ve masa kullanılmış.

2- Küçük bir mutfakta şarap mahzeni olması kulağa hayal gibi geliyor. Ama küçük koleksiyonlar için pekala mümkün. Şişeler dikine yerleştirildiği için çok az yer kaplıyor.

3- Bembeyaz ahşap mutfak tarz olarak country stilini andırıyor. Dolap altı ve niş için aydınlatma ise mutfağı hem estetik hem kullanışlı hale getirmiş.

4- Çift lavabo bulunan mutfak, geniş bir duvar boyunca uzanıyor. Renk paleti olarak gri ve beyaz kullanılmış. İç duvarda yine gri tonlarında seramikler mevcut.

5- Üs dolapları tamamen pürüzsüz açık renkli dolapların iç kısmı mutfağı sıradanlıktan kurtarıyor. Toprak tonlarındaki duvar ve tezgah çok şık.

6- Mutfağa hareket katmak için renk kullanmak yerine ahşabın farklı dokularını kullanabilirsiniz. Dolapların karşı hizasında mini bir masa ile sandalye bulunuyor.

7- Dar fakat uzun bir alana sahip mutfakta koyu renkler ya da hareketli desenler kullanmak pek akıllıca değil. Fakat canlı renkleriyle mozaik taşlar oldukça akıllıca.

8- Bu mutfak örneğinde bir dolap gri ve beyaz iken karşısında bulunan dolaplar tamamen beyaz renkli. Yuvarlak yemek masası ise dolapların bitimine yerleştirilmiş.

9- Diğer örneklere nazara bu mutfak oldukça geniş. Mevcut dolaplar depolama ihtiyacını karşıladığından yemek masası ile iki duvar rafı eklemiş.

10- Karşılıklı duran ahşap dolaplar oldukça modern bir şekilde dizayn edilmiş. Mevcut alanın darlığından ötürü yemek masası enine yerleştirilmiş.

11- Açık tonlu cilasız görünen ahşap dolapların kendine has bir tarzı var. Sadece dolaplar değil ada ve tabureler de ahşaptan yapılma.

12- Son derece geniş bir alana sahip mutfakta duvara gömülü dolaplar mekanı daha da ferah gösteriyor. Geniş ada mutfağın yanı sıra cam masa ve sarı sandalyeler mutfağa hoşluk katıyor.

13- Bir diğer büyük mutfak örneği hem çağdaş hem de çok lüks. Ortada bulunan koyu renkli ada mutfağı beyaz ve metalik dolaplar tamamlıyor. Aksesuar kullanımı çok şık.

14- Doğrusal bir şekilde uzanan mutfak dolapları beyaz ve ışıl ışıl. Mutfak dolapları hem sade hem modern göstermenin yolu parıltılı yüzeylerden geçiyor.

15- U şeklindeki tasarımı sayesinde oldukça geniş bir tezgaha sahip mutfak bu açıdan çok kullanışlı. İç kısmı siyah ve sarı renkli raflıklar ise mutfağı sevimli hale getirmiş.

16- Sırada oturma odası ve yemek odasıyla iç içe düzenlenmiş bir mutfak var. Renk paleti olarak tüm parçalar uyumlu.

17- Son derece büyük mutfak örneğinde tam ortada duran yemek masasını vurgulamak için dolaplar, zemin ve duvarlar açık renkli kullanılmış.

18- Bir başka açık mutfak örneğinde tasarımın şıklığına özen gösterilmiş. Toprak tonlarındaki dolapları desenli duvar kaplamaları tamamlıyor.

19- Ada mutfağın alt kısmında bulunan raflık odadaki diğer kitaplıkla uyum içinde görünüyor.

20- Göz alıcı kırmızlığa sahip mutfak tek kelimeyle muhteşem. Görseller içinde en büyük alana sahip mutfaklardan biri olan bu örnekte, dolap yüzeyleri parlaklığıyla şehir manzarasını yansıtıyor.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!