Evlerin giriş kısmı için tablo gibi 13 düzenleme örneği

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Evlerin giriş kısmı için tablo gibi 13 düzenleme örneği

umit atdağ umit atdağ
by Bleu Cerise
Loading admin actions …

Bir evin girişi ne kadar etkileyici ve dekoratif olursa ev dekorasyonu da o kadar göz kamaştırıcı ve etkileyici olur. Bu nedenle evinizin giriş kısmını iyi bir şekilde düzenlemeli ve dekore etmelisiniz. Ev giriş kısımları için yapacağınız düzenlemelere örnek olması amacıyla tablo gibi düzenlenmiş olan giriş modellerini bir araya getirdik. Birbirinden özel ve şık tasarımlara sahip olan giriş modellerini inceleyerek evinizin giriş kısmını zarif ve dekoratif bir görünüme kavuşturabilir, evinize gelen misafirleri girişten itibaren şaşırtabilirsiniz. Homify dekoratif giriş düzenlemeleri sayfasını ziyaret ederek birbirinden özel yüzlerce giriş tasarımı ve dekorasyonunu inceleyebilir veya ilgili olan şu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Evinizin giriş holünü dekore etmek için 7 yaratıcı fikir: https://www.homify.com.tr/yeni_fikirler/324327/evi…

Konsol ve ayna uyumu

Evin giriş alanında mutlaka yer alan konsolu ayna ve aksesuarlar ile kombinlemek en ideal giriş alanı düzenlemesidir. Bu düzenlemeyi yaparken kullanacağınız aksesuar ölçülerine dikkat etmelisiniz.

Çiçekler ve vazolar

Complete Security Solution by Bulldog Protection
Bulldog Protection

Complete Security Solution

Bulldog Protection

Giriş kısmı için en ideal ikinci fikir ise cansız çiçek ve renkli vazolar tercih etmektir. Vazo ve çiçekler giriş kısmına can veren ve renk katan aksesuarlar olarak tercih edilen ve çok kullanılan aksesuarlardır.

Aydınlatma

Konsol düzenlemelerini aydınlatma aksesuarları ile desteklediğiniz de giriş alanı hayran kalınacak bir güzelliğe sahip olacaktır. Örnek dekorasyonu aynen evinize uygulamak  ve şık bir giriş alanı elde etmek için geç kalmayın.

Dekoratif vazolar

evlerinizde dekoratif özellikleri ön planda olan vazoları tercih ettiğinizde örnek giriş alanı kadar güzel ve dekoratif giriş alanları yaratabilirsiniz. Aydınlatma ile bu alanlar harika alanlar olacaktır.

Sade tasarımlar

sade bir yaşam tarzına sahipseniz ve evinizi minimalsit bir tasarımla dekore etmişseniz resimdeki gibi sade ve yalın bir giriş alanı dekorasyonu yapabilir bir vazo ve canlı çiçekle kusursuz bir giriş alanına sahip olabilirsiniz.

Ayna ve çiçek kombini

Giriş alanında yer alan konsol üzerine canlı çiçek ve ayna kombini yapabilirsiniz.  Canlı çiçek tercih ederek kusursuz bir giriş alanı oluşturabilir ayna ve çiçeklerin yansıması ile insana huzur veren bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Bambular

Evin giriş alanında doğallık oluşturmak ve doğallığı pekiştirmek için resimdeki gibi uzun bambu kamışlarını tercih edebilirsiniz. Bambular eve dekoratif bir özellik kazandıracak ve doğal bir giriş alanı oluşmasını sağlayacaktır.

Oturma grupları

Evin giriş alanına oturma grubu veya oturma alanı  tercih ederek   hem dinlenebileceğiniz hem de eve giriş çıkışlarınızda  ayakkabılarınızı çıkarabileceğiniz özel bir alan oluşturmuş olursunuz. Geniş bir giriş alanı için en ideal dekorasyonlardan biri oturma alanlarıdır.

Muhafaza alanları

Evinizin giriş alanlarında ekstra muhafaza alanları oluşturmak için resimdeki gibi bir dekorasyon tercih edebilir, renklerini kendinizin belirleyeceği bir tasarım yapabilirsiniz.

Boy aynaları

Evin giriş  alanlarını dekore ederken aynı zamanda fonksiyonel bir giriş alanı oluşturmak istiyorsanız  boy aynaları tercih edebilir, beyaz rengin zarafeti ile şık dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

Aynalar

Aynaları kendi içinde şık tasarımlar halinde kullanabilir,  duvar dekorasyonları yaparak evinize farklı bir giriş alanı kazandırabilir ve evinizin dekoratif özelliğini yükseltebilirsiniz. 

Duvar rafları

Giriş alanının karşı tarafında yer alan duvarı şık bir tasarım ile dekore edebilir, zarif duvar rafları kullanarak süs eşyalarınızı veya çocukluk oyuncaklarınızı bu alanda muhafaza edebilirisniz. Eve her girdiğinizde çocukluğunuzu hatırlayarak mutlu olabilirsiniz.

Duvar kağıtları

Giriş alanında yer alan duvarlara dünyaca ünlü meydanları veya şehirleri resmetmiş duvar kağıtları ile kaplayabilir, eve her geldiğinizde kendinizi bu meydanda veya bu şehirdeymiş gibi hissedebilirsiniz.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!