Evin giriş kısmını yeniden düzenleyin: Türkiye'den 10 örnek

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Evin giriş kısmını yeniden düzenleyin: Türkiye'den 10 örnek

umit atdağ umit atdağ
Modern Windows and Doors by homify Modern
Loading admin actions …

Evinizin giriş kısmını yenilemek ve modern bir şekilde dekore etmek için Türkiye'den göz alıcı giriş örneklerini incelemeniz yeterli olacaktır. Birbirinden şık ve modern giriş alanları ile evinizin görselliğini artırabilir, modern ve doğal giriş alanlarından geçerek evinize huzurlu ve mutlu bir şekilde girebilirsiniz.  Homify giriş alanı dekorasyonları sayfasında yer alan  bu güzel örnekleri aynen evlerinizde uygulayabilir veya bu örneklerden kopya çekerek evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Kullanılan malzemelerden dizayn ve tasarıma kadar ince ve özenli bir işçilik ile hayata geçirilen bu dekorasyonları birlikte inceleyelim.

Beyaz ve sade

Giriş alanını resimdeki gibi çok sade bir tasarıma sahip olacak şekilde yapabilir beyaz rengin ferahlığı ve zarifliği ile  evinize şirin bir giriş alanı kazandırabilirsiniz. Kullanacağınız mobilyalar ile renk uyumuna dikkat ederek özel bir giriş alnına sahip olabilirsiniz.

Zarafet ve estetik

Evin giriş alanının dış kısmını estetik açıdan kusursuz ve zarafet açısından en üst düzeyde dekore etmek isterseniz resimdeki gibi modern giriş alanını tercih edebilirsiniz.

Geleneksel mobilyalar

Evin giriş alanını geleneksel mobilyalar ile dekore edebilir, geleneksel olduğu kadar klasik bir giriş alanına sahip olabilirsiniz. Geniş bir ayna ile bu alanı daha özel ve şık bir giriş alanı haline getirebilirsiniz.

Doğal dekorasyon

Evin giriş alanına doğal bir dekorasyon yaparak etkileyici bir giriş alanına sahip olabilirsiniz. sade olmasına karşın doğal saksı bitkileri ile şık tasarımlara imza atabilir uygun bütçeli modern giriş alanı oluşturabilirsiniz.

Yürüyüş yolu

Eve ulaşmadan önce oldukça keyifli bir şekilde dizayn edilmiş olan yürüyüş yolundan geçebileceğiniz bir giriş alanına sahip olmak için bu evi birebir kopyalayabilir ve kullanabilirsiniz. Renkleri ve tasarımı ile oldukça şık bir giriş alnına sahip olmak sizin elinizde.

Kırmızı girişler

Evinizin ahşap bir kapısı varsa canlı parlak renkler kullanabilir veya resimdeki gibi kırmızı bir renk tercih ederek evin giriş alanını oldukça zarif bir giriş alanı haline getirerek evinizin zarafetini daha giriş alanından itibaren sergileyebilirsiniz.

Vazolar ve aksesuarlar

Giriş alanını daha etkileyici ve daha modern hale getirmek için geniş ve büyük vazolardan kullanabilir, resimdeki gibi şık aksesuarlar ile bu giriş alanını destekleyebilirsiniz. Ahşap çıtalar ile vazoların estetiğini ve zarafetini artırabilirsiniz.

Koyu renkler

Evinizin giriş alanını daha resmi ve daha ağır bir giriş alanına çevirmek için resimdeki gibi koyu renkleri tercih edebilir oldukça resmi bir giriş alanına imza atabilirsiniz. Koyu renkli duvarları koyu renkli zemin döşemesi ile destekleyebilirsiniz.

İngiliz tarzı giriş alanları

İngiliz evlerinde yer alan ve resmiyeti ile insanı büyüleyen giriş alanlarına Türkiye'de rastlamak oldukça mümkündür. Bu giriş alanını evinizde uygulayarak kendinizi ingilizler gibi hissedebilir ve evinizin resmiyetini artırabilirsiniz.

Işıl ışıl girişler

Canlı ve ferah bir eve sahipseniz giriş alanını da ışıl ışıl bir giriş alanı olarak hayata geçirebilir, evinizin etkileyiciliğini artırabilirsiniz. Farklı aydınlatma aksesuarları ile evinizi daha zarif bir ev haline getirebilirsiniz.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!