8 pomysłów na spokojny dom dla rodziny

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

8 pomysłów na spokojny dom dla rodziny

mszpakowska mszpakowska
Classic style houses by Pracownia Projektowa ARCHIPELAG Classic
Loading admin actions …

Podczas planowania domu musimy wziąć pod uwagę nie tylko design, ale i to, aby mógł on służyć całej rodzinie. Podstawą jest cicha okolica i dogodna działka, która umożliwi korzystanie z dobrodziejstw ogrodu. Dzisiaj mamy dla Ciebie kilka propozycji naszych architektów, którzy prezentują idealne domy jednorodzinne. Jeśli planujesz budowę, koniecznie musisz zobaczyć, co przygotowaliśmy! Zapraszamy!

Prosty i elegancki

Ten dom będzie inspiracją dla każdego, kto ceni sobie komfort i minimalistyczny design. Prosta fasada i stonowane kolory dają nam w efekcie idealny dom dla rodziny.

Nowoczesny design

Ten dom będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób ceniących sobie przestrzeń. Dwukondygnacyjna konstrukcja pomieści nawet wielopokoleniową rodzinę i doskonałe łączenie materiałów odzwierciedla nowoczesne podejście do budownictwa.

Niemiecki design

Doskonała gratka dla tych, którzy kochają jasne i proste konstrukcje. Idealny przykład domu dla całej rodziny.

Minimalizm

Prostota może być kluczem do sukcesu. Minimalistyczny design połączony z nieskazitelną urodą domu będzie odpowiednim miejscem dla tych, którzy kochają klasyczne rozwiązania.

Czysty i elegancki

Biała fasa podkreśla czystość i prostotę domu. Dzięki prostym liniom i jasnym kolorom mamy wrażenie, że dom jest niezwykle ciepły i przytulny.

Spokojne zacisze

Jeśli marzysz o relaksie w ogrodzie, zaczerpnij inspiracji z tej przyjemnej chatki, która jest odzwierciedleniem ciepła i stylu.

Prosty dom

Kolejny przykład pięknego minimalizmu, który odnajdzie się na wiejskiej działce. Połączony z piękną naturą tworzy wspaniały obraz rodzinnej sielanki.

Klasyczny

Przestronny dom z tarasem umożliwi czerpanie z wnętrza tego, co najważniejsze. Prosta, klasyczna konstrukcja może okazać się idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Wielopokoleniowe domy dla rodzin z osobami starszymi

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!