15 pomysłów na piękne i trwałe drzwi z metalu | homify

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

15 pomysłów na piękne i trwałe drzwi z metalu

mszpakowska mszpakowska
by FritsJurgens BV Industrial
Loading admin actions …

Drzwi już dawno przestały być postrzegane jedynie jako kwestia bezpieczeństwa. To brama do nowego wymiaru, która chroni nasz dom, ale i doskonale zdobi fasadę. Nie powinniśmy zadowalać się byle czym, dlatego wybraliśmy najlepsze pomysły naszych architektów, którzy ostatnio stawiają na skrzydła z metalu. Sprawdź jak olśniewają swym pięknem!

Drzwi w kontenerze

Domy kontenerowe stają się co raz bardzie popularne. Tutaj możemy zauważyć, jak drzwi doskonale komponują się z obudową domu i sprawiają, że cała konstrukcja staje się niezwykle oryginalna i praktyczna.

Drzwi retro

Lekkość elementów sprawia, że drzwi bez wątpienia zasługują na uwagę. Ponadczasowy design skutkuje tym, że te skrzydła stają się stylowe i ponadczasowe.

Środkowe zawiasy

Zawiasy na środku sprawiają, że drzwi stają się wyjątkowe. Zazwyczaj drzwi tego typu nie mogą być zbyt szerokie, dlatego są lekką i minimalistyczną konstrukcją. 

Ukryte drzwi

Szklana, ażurowa ściana zapewnia doskonałe oświetlenie domu. Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec, że kryją się tutaj piękne drzwi, które umożliwiają bezpośrednie wyjście z domu do ogrodu.

Szeroka przestrzeń

Pivot door and Side Return Glass Box Extrensin Modern Windows and Doors by Maxlight Modern
Maxlight

Pivot door and Side Return Glass Box Extrensin

Maxlight

Tutaj mamy kolejny przykład oryginalnych drzwi. Szklana powierzchnia skrzydła sprawia, że całość jest niezwykle stylowa i dekoracyjna.

Metalowa płaszczyzna

Drzwi mogą stać się prawdziwą dekoracją wnętrza. Nie wierzysz? Spójrz jeszcze raz na zdjęcie powyżej!

W środku czy na zewnątrz?

Te drzwi doskonale dzielą dwa światy, zewnętrzny i wewnętrzny. Gdy je rozsuniemy, całkowicie skryją się w ścianie, dzięki czemu możemy cieszyć się nieograniczonym miejscem.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!