10 pomysłów dla Twojego ogrodu

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

10 pomysłów dla Twojego ogrodu

mszpakowska mszpakowska
Gretel House Rustic style garden by Simon Gill Architects Rustic
Loading admin actions …

Wakacje motywują nas nie tylko do dbania o trawnik oraz sadzenia nowych roślin, ale również do dostosowania ogrodu do letniego relaksu. Nawet jeśli nie zdążysz ze zmianami w tym roku, dzięki naszym architektom możesz zaczerpnąć inspiracji na przyszły sezon.  Poznaj kilka ciekawych propozycji, które fantastycznie odmienią Twoją działkę!

Murawa zamiast siewu

Trawniki z rolki stają się co raz bardziej popularne. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się zieloną murawą w ciągu kilku godzin!

Zaokrąglony taras

A view across the garden to the "tea house" inspired seating area Asian style garden by Lush Garden Design Asian
Lush Garden Design

A view across the garden to the tea house inspired seating area

Lush Garden Design

Ten piękny taras jest wspaniałą dekoracją ogrodu. Wygląda jak tor wyścigowy, dlatego będzie idealnym miejscem do zabawy dla Twoich dzieci.

Oczko wodne

Zainstalowanie oczka wodnego może okazać się dziecinnie proste. Sprawi również, że ogród stanie się piękny i dopełniony.

Wakacyjna chatka

Alternatywny domek może być świetnym dopełnieniem wakacyjnej przygody we własnym ogrodzie. Skorzystaj z panoramicznych okien, które zapewnią bajeczne widoki.

Dom na działce

Własna działka to wspaniały przywilej. Zdecyduj się na budowę domu, który będzie mógł się stać prawdziwą letnią rezydencją dla całej rodziny.

Przytulny taras

To miejsce jest niezwykle funkcjonalne. Nie tylko przygotujesz tutaj pyszne dania, ale i odpoczniesz na drewnianej ławce.

Zadaszenie

Namiot to doskonałe rozwiązanie dla każdego ogrodu. Możesz pod nim ustawić leżaki lub zorganizować miejsce do imprez z przyjaciółmi.

Karmnik dla ptaków

Doskonały pomysł do przyzwyczajenia dzieci do obowiązków. Twoi milusińscy mogą w ten sposób wdrożyć nawyk dbania o inne istoty.

Altana z tarasem

Scandinavian style garden by СВ Scandinavian Engineered Wood Transparent

Taka altanka będzie fantastycznym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy kochają spotkania towarzyskie!

Prywatne biuro

Możesz stworzyć alternatywne miejsce do pracy. Pamiętaj tylko o podłączeniu mediów i dostosowania miejsca do pracowniczych obowiązków.

14 sprytnych pomysłów, aby wyróżnić Twój ogród

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!