Top 5 tygodnia - najlepsze ogrody i ich przemiany! | homify

Top 5 tygodnia—najlepsze ogrody i ich przemiany!

Anna Tużnik—homify Anna Tużnik—homify
espaço MUDE
Loading admin actions …

Jeżeli poszukujecie pomysłów na dom i jego aranżację, to świetnie trafiliście! homify to platforma, na której architekci i projektanci wnętrz i ogrodów prezentują swoje projekty, które my opisujemy w naszym codziennie aktualizowanym magazynie. 

U nas znajdziecie funkcjonalne wskazówki, które idą parą z wspaniałymi inspiracjami na piękne ogrody, ogrodzenia i altanki. Tutaj czekają na Was wspaniałe inspiracje na piękną aranżację, oryginalny wystrój, a także znajdziecie pomysły wspaniałe dobudówki. Zobaczcie projekty, które zyskały Wasz największy podziw w tym tygodniu!

1. Podwórze, które przeszło kompletną metamorfozę – i wygląda świetnie!

Dysponujesz zapomnianym podwórzem na tyłach domu, ale nie masz pomysłu, co z nim zrobić? Taki sam problem mieli właściciele tej działki, którzy na szczęście zatrudnili odpowiednich projektantów ogrodów- to właśnie oni zaproponowali im, w jaki sposób można odnowić ten nijaki obszar.

Obejrzyjcie zdjęcia przed i po!

2. 10 wspaniałych pergoli, które chciałbyś mieć w swoim ogrodzie

’Pergola to nie tylko dekoracyjny element małej architektury ogrodowej- to także praktyczna struktur, która zapewnia ochronę zarówno przed słońcem, jak i przed deszczem. Pozwala korzystać z tarasu czy ogrodu bez względu na warunki pogodowe.

W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam dziesięć pergoli o zróżnicowanym designie. W tym zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie.’

3. Piękny trawnik chlubą ogrodu: Kiedy siać trawę i jak często ją kosić?

Jak gleba pod trawnik, Kiedy siać trawę, wybór nasion i wysiew,… Wszystkiego dowiesz się tutaj!

4. Przed i po: nowe życie starej stodoły

’Czy kiedykolwiek marzyliście o zamieszkaniu w starym domu na wsi? W rezydencji, w której na każdym kroku czuć historię i słychać skrzypiące deski? Jeśli tak, ten Katalog Inspiracji jest właśnie dla Was! Wybrany obiekt—stodoła, wzniesiony około 1765 roku, został odkryty przez naszych ekspertów całkowicie przypadkowo. Renowacja nie była zadaniem prostym, ale w jej wyniku zarówno wnętrze, jak i zewnętrze nieruchomości nabrało nowego, niepowtarzalnego blasku. Rezultaty są godne zobaczenia i pozazdroszczenia!’

5. 14 sprytnych pomysłów, aby wyróżnić Twój ogród

’Jest tyle niesamowitych stylów ogrodów, że może być naprawdę trudno zdecydować, jak chcemy urządzić swój własny. Jeżeli doświadczasz takich właśnie dylematów homify jak zwykle spieszy Ci z pomocą. Zebraliśmy kilka bardzo przydatnych rad dotyczących projektowania ogrodu. I to nie ogrodu byle jakiego, ale takiego, który na pewno wzbudzi zainteresowanie wszystkich dookoła. 

Niezależnie od tego, czy lubisz ogrody sielskie i rodzinne, czy też nowoczesną ekstrawagancję, znajdziesz tu coś dla siebie. Nie przedłużajmy – zapraszamy na spotkanie z Twoją zieloną stroną!’

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!