Birbirinden güzel 10 küçük banyo | homify

Birbirinden güzel 10 küçük banyo

umit atdağ umit atdağ
Modern Bathroom by homify Modern
Loading admin actions …

Her zaman büyük banyolara sahip olmak istesek de evimiz de banyo için ayrılan küçük alanları da büyük banyolar gibi dekore edebilir ve küçük bir alanda kusursuz ve insanın gönül gözünü açan bir banyo ortaya çıkarabiliriz. Bir banyonun çekici ve ferah olması için aydınlık, konforlu ve geniş olması gereklidir. Sizler için bir araya getirdiğimiz banyolar konfor ve rahatlık açısından en üst seviye de yer alıyor. Ferah ve havadar olması için her türlü detay titizlikle düşünülmüş ve uygulanmış lan bu banyoları aynen kopyalayabilir veya bu banyolardan kopyalar çekerek evinizdeki çekici ve dinlendirici özelliği yüksek banyolara uygulayabilirsiniz.

Nötr renkler

Geometrik şekiller özellikle nötr renkler olan beyaz ve gri tonları ile  oldukça zarif alanlar haline getirilebilir. Bu banyomuzda da nötr renkler uyumlu bir şekilde kullanılmış ve zarafeti ile baş döndüren, küçük olmasına rağmen oldukça rahat ve konforlu bir banyo dekore edilmiş. 

Duvar kağıdı

Küçük alanları geniş göstermek için kullanılan duvar kağıtları bu banyoda da kullanılmış. Desenli ve çiçekli duvar kağıtları ile banyo içinde bir bahar esintisi ve ferahlığı oluşturulmuş. Ayrıca köşe alanları da çok zekice bir tasarım ile kusursuz bir şekilde dekorasyonun içine katılarak daha geniş bir banyo oluşturulmuş.

Beyaz tabletler

Küçük banyoyu daha geniş ve ferah bir banyo haline getirmek adına  beyaz tabletler kullanabilir, beyaz rengin açıklığı ve rahatlatıcı etkisini banyonuzda hissedebilirsiniz. Örnek banyoyu kendi banyonuzda birebir uygulayarak ferah bir banyo sahibi olabilirsiniz.

Fonksiyonel raflar

Banyo içinde daha fazla kullanım alanı oluşturmak ve geniş bir banyo yaratmak için fonksiyonel rafları tercih edebilir, küçük bir banyodan geniş bir dünya yaratabilirsiniz. Dar bir alanda işlevsel ve her ihtiyacınızı karşılayan bir banyo oluşturabilirsiniz.

Endüstriyel banyolar

Banyonuzu modern bir şekilde dekore edebilir, küçük bir alanda doğru bir yerleşim planı ile kusursuz bir banyo oluşturabilirsiniz. Basit mobilyalar ve doğru palanlama size kusursuz ve ferah bir banyonun kapılarını açacaktır.  Renkli çerçeveler banyoya farklı bir hava kazandıracaktır.

Tarz yaratın

Banyonuzu kendi kişiliğiniz ışığında dekore edebilir, tarz yaratarak farklı ve küçük bir banyo ortaya koyabilirsiniz. Geometrik desenli aynalar, cam raf sistemleri ve canlı bitkiler kullanarak modern ve ferah bir banyo dekorasyonu yapabilir, küçük bir banyodan çok ötesine sahip olabilirsiniz.

Beyaz banyolar

Açık tonlar küçük banyolar için can kurtaran detaylar olmaktadır. Açık tonlar kullanılarak resimdeki gibi boyutu küçük görselliği derin olan ferah ve dinlendirici bir banyoya sahip olabilir, evin en özel alanı olan banyoyu çok özel bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Zıt renkler

Banyo içinde zıt renkleri çok belirgin bir şekilde kullanarak estetik açıdan mükemmel, boyut olarak insanı mutlu eden genişlikte bir banyo oluşturabilirsiniz.  Koyu siyah duvarlar ile açık beyaz renkli mobilyalar banyonun en üst düzey estetiğe sahip olmasını sağlayacaktır.

Sanatsal tasarımlar

Banyonuz içinde tarzınıza uygun bir şekilde sanatsal bir tasarım yapabilir, resimdeki gibi hayranlık uyandıran bir banyoya sahip olabilirsiniz. Çizimler şekiller tamamen size kalıyor.

Modern banyolar

Küçük banyolardan farklı dünyalar yaratmanın bir diğer yolu da modernizmi banyonuza yansıtmaktır. Modern banyolar hem insana huzur veren hem de dinlendirici özelliği ön planda olan banyolar olduğu için çok özel bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!