Aynen örnek alabileceğiniz 7 bungalov modeli | homify

Aynen örnek alabileceğiniz 7 bungalov modeli

umit atdağ umit atdağ
Smart Wood Rustic style house
Loading admin actions …

Günümüzde doğal yaşam çok revaçta olan bir yaşam modeli olduğu için bungalov ev modelleri de diğer evlere göre oldukça fazla tercih edilmektedir. Bungalov evler; diğer evlere nazaran daha küçük ölçülerde inşa edilen, daha şirin ve kullanılan malzeme bakımından daha doğal bir ev modelidir. Bu gün birbirinden çekici, birbirinden güzel ve kusursuz olan bungalov ev modellerini inceliyoruz. Homify ev modelleri sayfasında yer alan bu bungalov evler alışılagelmişin dışında bir mimariye  sahip.  Bu şirin bungalov ev modellerini aynen kopyalayarak kendinize bir yaşam alanı, bir tatil evi inşa edebilir, diğer evlerden çok farklı bir ahşap eve sahip olabilirsiniz. sizler için bir araya getirdiğimiz bu evleri daha yakından inceleyelim.

Küçük ve şirin

Bir bungalov evin en temel özelliği ahşap kullanılarak inşa edilmesi ve diğer evlere görece daha küçük ölçülerde olmasıdır. Bu nedenle diğer evlere göre daha  çekici ve daha şirin evlerdir. Bu  ev modelinde olduğu gibi her detayı ahşap olarak inşa edilmiş bungalov evi kolay bir şekilde kendiniz inşa edebilir, şık olduğu kadar şirin bir eve de sahip olabilirsiniz.

Modern bungalovlar

Eğer ilkel bir mimariden çok modern bir mimariye sahip bungalov eve sahip olmak istiyorsanız bu ev tam size göre. Oldukça modern bir mimariye sahip olacak şekilde inşa edilen bu ev hem ahşap kullanılarak inşa edilmiş hem de verandaya sahip bir ev. Bu evin inşası sırasında isteğinize göre büyütülebilme imkanı da olması size bir çok avantaj sunuyor.

Minik ve mükemmel

Tatil bölgelerinde ve kamp alanlarında görmeye alışkın olduğunuz bu bungalov modelleri uygun bütçeli olmaları nedeniyle  artık kendi bahçenizde veya evinizin bir köşesinde yer alabiliyor. Hem küçük olmaları hem  şirin olmaları nedeniyle çocukların oyun evi gibi kullanacağı bu evler artık hayatımızın içinde yer alıyor.

Farklı ve güzel

Kırsal bölgelerde yer alan bu ev modelimiz köy veya mezra gibi alanlarda tercih edilebilecek bir ev modeli. Bungalov olması ve ahşap kullanılmış olmasının yanında şık bir verandası olması ve özel bir aydınlatmasının bulunması da  evi farklı kılmış. Bungalov ev sahibi olmak için bu evi aynen kopyalamanız yeterli olacaktır.

Farklı malzemeler

Bir bungalov eve sahip olacaksanız yaz ve kış ayları için özel bir iklimlendirme yapmanız gerekecektir. Bu durumda yapmanız gereken ya teknolojik cihazlar tercih etmek yada resimdeki gibi saman ve saz malzemeleri kullanılarak yapılmış olan bu bungalov evi aynen kopyalamaktır. Bu sayede oldukça doğal bir eve sahip olabilirsiniz.

Zarafet ve estetik

Bungalov evleri inşa ederken zarafet ve doğallığı göz ardı etmemeli ve oldukça zarif bir ev inşa etmelisiniz. Zarafeti en üst noktada olacak şekilde yapacağınız bir ev için bu modelimiz biçilmiş kaftan olarak karşımızda duruyor. Renkleri, kullanılan ağaçları ve inşa ediliş şekli ile oldukça zarif bir ev olmuş.

Geniş bungalovlar

Genel olarak bungalov evler küçük ölçülere sahip olsa da geniş bungalov evlerde inşa edilmektedir. eğer geniş bir aileniz varsa örnek evimiz gibi geniş bir bungalov ev tercih etmeniz gerekecektir. Bu ev ile  hem doğanın içinde keyifli vakit geçirebilirsiniz hem de tüm aile bireyleri için ideal bir yaşam ortamı sağlayabilirsiniz.

Casas inHAUS Modern Houses

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!