Bir şehir evinin yenilenmesi

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Bir şehir evinin yenilenmesi

umit atdağ umit atdağ
Classic style bedroom by Covet Design Classic
Loading admin actions …

Bir evi baştan yaratılması ve  yenilenmesi sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini görmek ve yenilenme işlemi sonrasında ortaya çıkan modern evi incelemek için Cape Town'da yer alan bir şehir evine misafir oluyoruz. Cape Town da yer alan Covet Design mimarlık firması tarafından yenilenen bu evi  tüm detayları ile inceliyoruz. Kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yenilenen  bu evin her odası modern bir görünüme sahip olurken konfor ve rahatlık en üst düzeyde olacak şekilde projelendirilmiş. Gün ışığından maksimum fayda sağlayacak şekilde tasarlanan her da kusursuz bir yaşam alanına dönüşmüş. Homify öncesi sonrası sayfasında yer alan bu evi birlikte inceleyelim.

Öncesi sonrası: modern banyo

Before & After Classic style bathroom by Covet Design Classic
Covet Design

Before & After

Covet Design

Banyonun eski hali içler acısı bir durumdayken uzmanlar tarafından modern bir dekorasyon ile mükemmel bir banyo haline getirilmiş. Pencereler ile aydınlatma desteklenmiş ve pırıl pırıl ferah bir banyo ortaya çıkarılmış. eski haline göre bir inci gibi parlamış.

Öncesi sonrası: banyonun detayları

Before & After Classic style bathroom by Covet Design Classic
Covet Design

Before & After

Covet Design

Banyoyu detaylı incelediğinizde açık renkler tercih edildiğini, beyaz fayanslar ile pembe fayansların harmanlandığını ve şirin bir banyo ortaya çıkarıldığını görebiliyorsunuz. Küvetin yenilendiğini ve farklı bir konsepte sahip küvet tarzının tercih edildiğini görebiliyorsunuz.

Öncesi sonrası: mutfak

Before & After by Covet Design Classic
Covet Design

Before & After

Covet Design

Mutfağın eski halini incelediğinizde oldukça eskimiş ve yıpranmış olduğunu boğucu ve kasvetli bir havaya sahip olduğunu görüyorsunuz.  Eski geleneksel kapı ve yıpranmış mobilyalar  mutfağı oldukça köhnemiş gösteriyor. Yenileme işlemi sonrasında modern bir yaşam alanı meydana getirilmiş. Açık renklerin tercih edildiği mutfak fonksiyonel bir şekilde dizayn edilmiş.

Öncesi sonrası: Yatak odası

Before & After Classic style bedroom by Covet Design Classic
Covet Design

Before & After

Covet Design

Yatak odasının detaylarına baktığımızda geleneksel bir yatak odası dekorasyonu yapıldığını ve eskimiş mobilyalar ile negatif enerji yayan bir yatak odası olduğunu göreceksiniz.   Eski bir ocağın uzun süre kullanımına bağlı olarak etrafının is olduğu ve renklerin uyumsuzluğu ile kötü bir yatak odası oluştuğu resimden anlaşılıyor. Yenileme işleminden sonra yatak odasının ahşap mobilyalar ile modern bir yatak odası haline getirildiği ve yaşam alanı olarak kusursuz bir yaşam alanı olduğunu resimlerden görebiliyorsunuz.

Öncesi sonrası: yatak odası detayları

Before & After Classic style bedroom by Covet Design Classic
Covet Design

Before & After

Covet Design

Yenileme işleminden sonra yatak odasını incelediğinizde ahşap mobilyaların parlatıldığını, kusursuz bir yatak odası dizaynı yapıldığını, açık renkler ile ferah ve havadar bir iç ortam oluşturulduğunu görebilirsiniz. Yenilenen yatak odası pozitif enerji yayan, insanı içine çeken bir özelliğe de sahip.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!