Fiyatlarıyla birlikte Türkiye'den 6 aile evi | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Fiyatlarıyla birlikte Türkiye'den 6 aile evi

nihal e. nihal e.
Modern Houses by homify Modern
Loading admin actions …

homify 360° sayfalarında huzur veren atmosferiyle hesaplı ve konforlu ev projelerine yer veriyoruz. Ev yaptırmayı düşünenler ve maliyetle ilgilenenler için, bu yazımızda fiyatlarıyla birlikte Türkiye'den 6 aile evi projesini bir araya getirdik. Cephe mimarisinden çevresel şartlar birçok ana unsur, evin çevresinin oluşmasında büyük önem taşıyor. Dolayısıyla bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam karşılayan bir konut dizayn etmek için, uzmanlar tarafından tüm koşulları sağlayan proje örneklerini mutlaka gözden geçirin. Bütçelerine göre ayrılan konforlu ve hesaplı aile evi projelerini cephe tasarımlarıyla beraber incelemeye başlayalım.

1. Ahşap ev (175 m²—210 bin TL)

Ahşap evler, natürel dokularıyla sıcak bir atmosfer oluşmasını sağlar ve ekolojik yapı sistemlerinde doğa ile uyum sağlar. 175 m² alana yerleşen bu şahane konut, 210 bin TL'ye inşa edilmiş. Bilecik'te bulunan ahşap evin cephesinde geometrik formlarla pencere açıklıkları dikkat çekiyor. Geleneksel izler taşıyan eğimli çatı formu ile sıcak bir yuva intibası veriyor. Ayrıca veranda alanı için korkuluklar dizayn edilmiş ve ahşap döşeme zemini ve basamaklar dizayn edilmiş.

2. İki katlı prefabrik konut (105 m²—70 bin TL)

Geleneksel izler taşıyan iki katlı prefabrik konut ile devam edelim. Muğla'nın güzide ilçelerinden Fethiye'de bulunan bu konut 105 m² alana yerleşiyor. 70 bin TL maliyeti olan bu konutta da eğimli beşik çatı modeli uygulanmış. Sıcak aylarda sıklıkla kullanılabilecek havadar ve kullanışlı bir terası mevcut. Bahçe içinde dubleks bir villa arayanların ilgisini çekecek  prefabrik ev modeli cebinizi yakmayacak, konfor sunacak. Özellikle prefabrik yapı sistemleri ile villa projeleri ile ilgilenenlere ilham verecektir. 

3. Huzurlu ve sakin (150 m²—220 bin TL)

İstanbul'da yer alan 150 m²'lik ahşap ev, bulunduğu çevre ile rüya gibi bir atmosfer sunuyor. Ahşabın şekil alabilirliği ile yapı sistemlerinde kullanıma elverişliliğinin yanı sıra, göze hitap eden bir cephe tasarımı dizayn etmeyi kolaylaştırıyor. İhtiyaca göre ve inşa edilecek alana göre sipariş verilebilir. Sisneli Ahşap Ev isimli mimarlık firması tarafından dizayn edilen ahşap ev projesi, bir ailenin tüm ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak şekilde dizayn ediliyor. Ağaç ev ya da kütük ev modelleri ile ilgilenenlere geniş bahçeli bu ev, ayrıca ilham verebilir.

4. Kontrast renklerle şık bir cephe (170 m²—150 bin TL)

Kontrast renklerin ağırlıklı kullanıldığı bu konut projesi, prefabrik sistemlerle inşa edilmiş. 170 m²  alana yerleşen proje, bir ailenin ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak mekanlar sunuyor. Maliyet olarak 150 bin TL değer biçilen prefabrik konut, isteğe göre alan ve ihtiyaç bakımından sipariş üzerinde tasarlanabilir. Uzman firmalar tarafından ihtiyaca göre dizayn edilen prefabrik konutlarda, modern çözümlerle prefabrik konut porejelerini inceleyebilir, ilginizi çeken modeller üzerine fikir alabilirsiniz.

5. Orman manzarasıyla rüya gibi bir ev (100 bin TL altında)

Saklı Göl Evleri, ferah atmosferi ile enfes bir manzaraya bakan ahşap evlerle ilgilenenleri cezbedecek. Ormanla iç içe sıcak atmosferiyle, hem ekonomik hem de kullanışlı. Geniş pencere açıklıkları ile doğal ışığı muntazam alıyor. Enfes orman manzarası ile bütünleşen geniş cam pencereler ve havadar alanları değerlendirmek isteyenler için bir terası mevcut. Özellikle ahşap evler ya da bungalov evlerle ilgilenenlere ilham verecektir. Ayrıca, homify'da peyzaj mimarları tarafından dizayn edilen birçok farklı stilde proje bulabilir, ilgi çeken fikirler edinebilirsiniz.

6. Giydirme cephe uygulanan prefabrik bir ev (100 bin TL altında)

Bünyesinde kapalı bir garaj barındıran bu villa, prefabrik sistemlerle ve modern çözümlerle dizayn ediliyor. Beşik çatı modeliyle geleneksel izleri modern çizgilerle bir araya getiriyor. Amerikan tipi ev projeleri ile ilgilenenleri cezbedebilir. Ayrıca garaj üzeri alan teras olarak değerlendiriliyor. Ana giriş için  çatı modeli ile uyum sağlayan saçaklarla davetkar bir giriş dizayn ediliyor. Modern çözümlerle prefabrik konut projeleri ile ilgilenenlere ilham verebilir.

Bu yazıyı beğendiyseniz '13 düşük maliyetli prefabrik ev' başlığına bakabilirsiniz.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!