9 domów, w których poczujecie się niczym na wakacjach!

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

9 domów, w których poczujecie się niczym na wakacjach!

AGNIESZKA ŁYSAK AGNIESZKA ŁYSAK
Tropical style houses by Mellani Fotografias Tropical
Loading admin actions …

Obecnie architekci prześcigają się w tworzeniu coraz to wymyślniejszych projektów domów. Nietypowa konstrukcja, czy też ciekawe zestawienie kolorów to tylko część elementów, które czynią dany obiekt wyjątkowym. Nie bez znaczenia jest również miejsce, w którym zdecydujemy się zbudować nasze cztery ściany. To ono pozwala czasami poczuć się niczym na wakacjach! Tak jest zdecydowanie w przypadku obiektów zaprojektowanych przez naszych profesjonalistów. Stworzyli oni wyjątkowe domy pośród bujnej zieleni. Dzisiaj będziecie mogli się przyjrzeć im z bliska. Mamy nadzieję, że zainspirują Was one podczas budowy swojego rodzinnego gniazdka!

1. Oaza relaksu

Patrząc na ten obiekt, można wręcz krzyknąć z wrażenia! Nasi profesjonaliści stworzyli dom, który zdecydowanie wyróżnia się na tle innych. Jego oryginalna konstrukcja została wyposażona w liczne przeszklenia, dzięki czemu całe wnętrze w ciągu dnia jest doskonale oświetlone naturalnymi promieniami słońca. Skorzystajcie z tego rozwiązania, a na pewno nie będziecie tego żałować.

2. Blisko natury

Jeżeli lubicie żyć blisko natury, koniecznie odpowiednio wcześniej przemyślcie miejsce, w którym zbudujecie swój dom. W miejskiej dżungli może być ciężko o znalezienie idealnego zakątka do życia. Z tego względu może warto zastanowić się nad stworzeniem rodzinnego gniazdka na obrzeżach danego miasta.

3. Zewnętrzne oświetlenie

Tworząc projekt swoich czterech ścian, koniecznie zadbajcie o zainstalowanie odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego, tak jak zrobili to nasi profesjonaliści. Dzięki niemu będziecie mogli również po zmroku spędzić komfortowo czas w przestrzeni swojego ogrodu, czy też tarasu.

4. Meble ogrodowe

Jeżeli chcecie we własnym domu na co dzień w pełni móc się zrelaksować, warto wprowadzić do jego przestrzeni nie tylko piękne, ale przede wszystkim wygodne meble. Tyczy się to przede wszystkim strefy Waszego tarasu. Nie bez znaczenia jest również układ wszystkich krzeseł, czy też ławek. Umieśćcie wszystkie elementy w taki sposób, by móc swobodnie się poruszać po całej przestrzeni.

5. Odrobina koloru

Jeżeli chcecie, by Wasz dom roztaczał wokół siebie pozytywną energię, zastanówcie się nad wprowadzeniem do jego elewacji odrobiny koloru. Energetyczna czerwień, czy też soczysty, pomarańczowy odcień z pewnością sprawią, że cały obiekt będzie prezentował się wyjątkowo.

6. Odrobina cienia

Wypoczynek na świeżym powietrzu jest naprawdę przyjemny, jednak nie można nigdy przesadzić ze słońcem. Tworząc projekt swojego wymarzonego gniazdka koniecznie zorganizuje specjalną strefę, w której będziecie mogli chwilę odpocząć od ostrych promieni letniego słońca.

7. Drewniana chatka

W tej drewnianej chatce można naprawdę wypocząć. Ten oryginalny obiekt przypomina domy, które często możemy spotkać w górach. Naturalne drewno to ponadczasowy materiał, który z pewnością pomoże Wam stworzyć swoje własne, urocze rodzinne gniazdko. Wystarczy popatrzeć na powyższe zdjęcie!

8. W nowoczesnym stylu

Na tym tarasie niewątpliwie można w odpocząć po ciężkim dniu pracy! Nasi profesjonaliści stworzyli nowoczesny zakątek, który zdecydowanie przyciąga wzrok. W takim miejscu leniuchowanie na świeżym powietrzu zyskuje zupełnie innego wymiaru. Warto również podkreślić, że taka przestrzeń jest idealna do organizacji przyjęcia dla rodziny i znajomych.

9. W rustykalnym klimacie

Ten dom nasi architekci zdecydowali się zaprojektować w nieco rustykalnym stylu. Ciekawa konstrukcja z drewnianymi elementami sprawia, że całość emanuje przytulną i wręcz sielską aurą. Patrząc na to zdjęcie, pewnie większość z Was z chęcią położyłaby się pośród bujnej zieleni z kubkiem ulubionej mrożonej herbaty i ciekawą książką.

Szukacie innych inspirujących projektów domów? Sprawdźcie koniecznie:

15 małych łazienek, które musicie zobaczyć przed remontem własnej!

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!