Top 5 tygodnia- wyjątkowe pomysły na dom i wnętrze!

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Top 5 tygodnia- wyjątkowe pomysły na dom i wnętrze!

Alicja Olko Alicja Olko
Industrial style kitchen by dziurdziaprojekt Industrial
Loading admin actions …

Poszukujecie wyjątkowych, oryginalnych, niekonwencjonalnych pomysłów do domu i ogrodu? Znajdziecie je na homify! Codziennie dostarczamy Was świeżą dawkę inspiracji, dzięki którym budowa domu, aranżacja jego wnętrza i projektowanie ogrodu staną się czysta przyjemnością. Także w minionym tygodniu pokazaliśmy Wam wiele domów z całej Polski i Europy, wraz z ich wnętrzami oraz zaprezentowaliśmy pomysły na aranżację każdego pomieszczenia.

Zobaczcie, jakie Katalogi Inspiracji cieszyły się Waszym największym uznaniem!

1. Metamorfoza wiejskiej zagrody na Podlasiu

Kto nie marzy o tym, aby latem wyrwać się z miejskiego skwaru i uciec na wieś, gdzie odpocząć można na łące, pośród pól i szumiących lasów? Być może właśnie z tej tęsknoty za sielskością tak bardzo do gustu przypadł Wam projekt renowacji starej wiejskiej zagrody w nowoczesny, ale uroczy domek letniskowy. Zobaczcie, jak fantastycznie prezentuje się on z zewnątrz i jak przytulnie w środku- wszystkie zdjęcia znajdziecie w artykule Metamorfoza wiejskiej zagrody na Podlasiu.

2. homify 360°: nowoczesny dom na Dolnym Śląsku

Ten dom charakteryzuje się nie tylko ciekawą fasadą, ale także nietuzinkowym wnętrzem. Swoim kształtem nawiązywać ma do tradycyjnej zabudowy regionu Dolnego Śląska, ale w nowoczesnym i funkcjonalnym stylu. Bazuje na intrygującym kontraście pomiędzy swoim wnętrzem a fasadą zewnętrzną. Obok tego projektu nie można przejść obojętnie, zobaczcie go zatem już teraz- homify 360°: nowoczesny dom na Dolnym Śląsku.

3. 6 nowoczesnych wysp kuchennych

Kuchnia z wyspą czy też bez? Pytanie to wielu z nas zadaje sobie, projektując kuchnię. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne, ułatwiające pracę w kuchni oraz umożliwiające spędzanie w niej czasu w większym gronie. Jeżeli jeszcze się wahacie, zobaczcie nasze propozycje nowoczesnych wysp kuchennych.

4. Kuchnia w czerni i bieli – 6 przykładów

Połączenie czerni i bieli jest bardzo modne w tym sezonie. Zastosować można je także w kuchni, wprowadzając oba te kolory do jej aranżacji na wiele sposobów. Nie będzie to wcale oznaczać, iż pomieszczenie to stanie się chłodne i nieprzyjemne- wręcz przeciwnie! Zobaczcie nasze inspiracje na czarno białe kuchnie w artykule Kuchnia w czerni i bieli – 6 przykładów.

5. Prysznic bez brodzika- 10 przykładów

Jeżeli szukaliście w tym tygodniu pomysłów na aranżację łazienki, to dobrze trafiliście! Na homify prezentowaliśmy inspiracje na prysznice, przedstawiając naszą dziesiątkę najciekawszych pryszniców bez brodzika. O tym, jakie są zalety tego rozwiązania, i jak taki prysznic prezentować będzie się w naszych łazienkach, dowiecie się w Katalogu Inspiracji Prysznic bez brodzika- 10 przykładów.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!