Zekice tasarlanmış 8 farklı depolama yöntemi

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Zekice tasarlanmış 8 farklı depolama yöntemi

umit atdağ umit atdağ
modern  by Muebles Flores Torreblanca, Modern
Loading admin actions …

Genel olarak küçük alanlarda yaşadığımızda farklı depolama ve muhafaza etme çözümleri geliştiriyoruz. Yenilikçi yanımızı ortaya çıkarıp evimizde harikalar yaratarak bir dekorasyon uzmanı oluyoruz. Bu gün her ev hanımının aslında bir dekorasyon uzmanı olduğunu gösteren, parlak fikirler ve yenilikçi çözümler ile ortaya konmuş depolama alanlarını inceliyoruz. Evin her alanından faydalanılarak hayata geçirilmiş olan bu depolama alanları  çok az kişinin bildiği püf noktaları olarak dekorasyon içinde rahatlıkla kullanılabilir. Farklı çözümler ile birleştirilerek evinizde rahat bir yaşam alanı oluşturabilir,  depolama hakkında farklı fikirlere sahip olarak evinizde hayranlık uyandıracak fikirler geliştirebilirsiniz. Homify farkı ile bu depolama alanlarını birlikte inceleyelim.

Duvar ile katlanan mutfak

modern  by Dizzconcept , Modern
Dizzconcept

Pop-up kitchen PIA—Wood (KL 257S NDET)

Dizzconcept

Mutfağınızı niş mutfak olarak tasarladıysanız mobil katlanabilen bir duvar yaparak mutfağınızı gizleyebilir, duvarı aksesuar teşhir alanı olarak da kullanarak salonunuzun görselliğine katkı sağlayabilirsiniz.  Dilediğiniz gibi dekore edeceğiniz duvar ile  evinizde hem bir depolama alnı oluşturabilir hem de harikalar yaratabilirsiniz.

Depolama alanları

Evinizde zemin döşemesini normal yüksekliğinden 10 cm yukarıda yaparak gizli depolama alanları oluşturabilir, evinizi standartların dışında bir yükseklikte dekore edebilirsiniz. Örnek depolama alanı gibi kapaklı bir sistem tercih ederek evinizde istediğiniz zaman kolayca kullanabileceğiniz bir depolama alanı yapmak sizin elinizde.

Köşe alanlar

Evinizde herhangi bir oda da köşe veya kiriş var ise bu alanı depolama alanı olarak tercih edebilirsiniz. Örnek depolama alanı gibi özel bir kapak tasarımı ile bu alanları  istediğiniz genişlikte bir muhafaza alanına çevirebilir, tekerlekli bir araba ile kolayca kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz.

Şarap rafları

Evinizde bulunan şarap şişelerini şarap rafları ile şık ve estetik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Örnek raflar tarzında veya büklüm büklüm motiflere sahip bir şarap rafı ile evinizde çok sayıda şarap şişesini bir arada muhafaza edebilirsiniz.

Bisiklet rafları

Bisikletlerinizi titiz bir şekilde muhafaza etmeniz için tasarlanmış olan bisiklet rafları evinizin her hangi bir yerinde kullanılabilir, hem az yer kaplayarak bisikletinizi muhafaza etmenizi sağlar hem de  mobil bir sistem olduğu için  bisikletiniz olmadığında kapanarak fazlalık yapmayacağı için şık bir görünüme de sahip olacaktır.

Çamaşır makineleri

Evinizde bulunan çamaşır ve bulaşık makineleri için özel alanlar tasarlayarak gizleyebilir, ihtiyaç durumunda kapaklarını açarak makineleri ortaya çıkarabilirsiniz. Basit bir ahşap tasarım ile evinizde gizlenmiş çamaşır ve bulaşık makinelerine sahip olabilirsiniz.

Merdiven altları

Evinizde merdiven varsa merdiven altlarını şık bir şekilde tasarlayarak bir depolama ve muhafaza alanı haline getirebilirsiniz.  İster ayakkabılık ister kış bahçesi veya resimdeki gibi aksesuar alanı yapabileceğiniz bu alanlar ölü alan olarak kalmayacağı gibi zarif bir görünüme kavuşacaktır.

Başucu alanı

Yatak odalarında baş ucunuzda kalan alanı kullanarak harikalar yaratabilir, resimdeki gibi kitaplık cd veya dvd için muhafaza alanı şeklinde düzenleyebilirsiniz. yatak odalarında oluşturacağınız depolama alanları size rahat bir yatak odası yaşamı sunacaktır.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!