Düşük maliyetli 10 ev geliştirme fikri

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Düşük maliyetli 10 ev geliştirme fikri

umit atdağ umit atdağ
eclectic  by Tissage Art de Lys, Eclectic
Loading admin actions …

Günümüzde ev geliştirme fikirleri ile yapılan dekorasyonlar evlerimizin dekoratif ve modern bir ev olmasına katkı sağlıyor. Ancak ev geliştirme fikirleri ve gelişen teknolojiler dekorasyon içerisinde yüksek bütçeli fikirlerin uygulanmasını zorunlu kılmaya başlamış ve bir çok evde bu fikirler uygulanamaz hale gelmiştir. Bu gün bu pahalı olan bu fikirlerin dışında çok minimal maliyetlere uygulayabileceğiniz ev geliştirme fikirlerini inceliyoruz.  Homify ev geliştirme fikirleri sayfasında yer alan bu fikirleri inceleyerek evlerinizde uygulayabilir, modern olduğu kadar düşük maliyetli,  şık ve zarif ev dekorasyonları ile evlerinizin hayranlık uyandıran evler olmasını sağlayabilirsiniz.

Hula çemberi

Romantik bir yatak odası için  ihtiyacınız olan tek şey uygun maliyetli bir çember ve narin ipek perdelerdir. Sadece bu malzemeleri ve perdeleri kullanarak çok uygun maliyete muhteşem bir yatak odası dekorasyonu yapabilirsiniz.

Boyun yastığı

modern  by Leschi, Modern
Leschi

Leschi Warming pillow, Noah the fox

Leschi

Evinizde dinlenme odası veya yatak odasında dinlenmek amaçlı kullandığınız bir koltuk için özel boyun yastığı tasarımı yapabilir ve renkleri, deseni, şekli ile modern bir boyun yastığına sahip olabilirsiniz. Örnek boyun yastığını birebir kopyalayarak şık bir boyun yastığına sahip olabilirsiniz.

Yastıkları renklendirin

eclectic  by Tissage Art de Lys, Eclectic
Tissage Art de Lys

Cushions—blue Lagoon

Tissage Art de Lys

Uygun maliyetli bir diğer fikir yastık kılıflarıdır. Oturma grupları ve koltuk minderlerinin kılıflarını yenileyerek renkli ve canlı minderlere sahip olabilir, evinizde canlı bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Kapılar ve çerçeveler

The Cotes Mill Utility Room by deVOL by deVOL Kitchens Rustic
deVOL Kitchens

The Cotes Mill Utility Room by deVOL

deVOL Kitchens

Oturma odasında veya mutfak kilerinde yer alan vitrinlerin kapılarını ve çerçevelerini boyayarak veya kaplama kağıtlar ile kaplayarak şık ve bir o kadar da ilgi çekici bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Oldukça ucuz olan kağıtlar ile bir şaheser yaratabilirsiniz.

Plakalar ve seramikler

modern  by Nom Living, Modern
Nom Living

Blue and White Collection

Nom Living

Evinizde yer alan süs seramiklerini renklendirerek muhteşem bir dekorasyona oldukça uygun bir maliyete imza atabilirsiniz. Masa üzerinde teşhir edilen bu tabak ve plakaları uyumlu bir şekilde yerleştirerek kusursuz bir güzellik yaratabilirsiniz.

Havuz estetiği

Evinizin bahçesinde bir havuzunuz varsa yapılması gereken bu havuzun  her zaman temiz ve düzenli tutulmasıdır. Sadece bakım yapılarak bahçe estetiği yıl boyunca korunabilir. Şık bir bahçe evinizin de güzel görünmesini sağlayacaktır.

Elbise askıları

country  by Bubi collage, Country
Bubi collage

Hanger bath

Bubi collage

Gardırop içlerinde yer alan askılıkları daha kolay kullanabilmek için küçük bez parçaları ile sarın ve elbiselerinizin askılıklardan kaymasını önleyerek her zaman temiz ve düzgün kalmasını sağlayın. 

Buz kovaları

classic  by Jonny's Sister, Classic
Jonny's Sister

Personalised Ice Bucket

Jonny's Sister

Özellikle yaz aylarının sıcak havalarında ihtiyaç duyduğumuz buzu, şık tasarımı ve modern boyanmış hali ile bu kovalarda muhafaza edebilir, yemek sırasında masanızda farklı bir konsept oluşturabilirsiniz.

Çöp sepetleri

country  by Mister Toad, Country

Evlerinizde yer alan çöp sepetleri için kendi yapacağınız sepetleri tercih etmeniz size çok düşük bir maliyetle çöp sepeti sahibi olma imkanı sunacaktır. Eski sandık veya toplama çuvallarını özel bir işleme ile çöp sepeti haline getirebilirsiniz.

Etiketleme yapın

Larder Original Spiral Cellar with Rectangular Glass Trap Door Modern Home Wine Cellar by homify Modern
homify

Larder Original Spiral Cellar with Rectangular Glass Trap Door

homify

Mutfaklarda veya kilerde kullandığınız kap ve tabakları daha kolay kullanmak ve daha zarif görünmelerini sağlamak için etiketleme yapabilirsiniz.  Özellikle kavanozlar üzerine yapacağınız etiketler ile hem kavanozların daha şık görünmesini sağlarsınız hem de daha kolay bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!