8 małych, pięknych i tanich domów

A.D. A.D.
homify Small houses
Loading admin actions …

Naszą misją jest udowodnić Wam, że małe może być piękne, a domy, które chcemy pokazać dzisiaj z pewnością się do tego przyczynią! Choć małe i, w przypadku niektórych z nich, nietypowe, każdy z nich został zaprojektowany przez utalentowanego architekta, który zwrócił szczególną uwagę na aspekt funkcjonalności

Czujemy, że będziecie pod fantastycznym wrażeniem, jak wiele udało się zmieścić na tak małej powierzchni. Jeśli kiedykolwiek obawialiście się, że mały dom nie będzie w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb, mamy zamiar całkowicie rozwiać te obawy!

1. Monochromatyczne arcydzieło

Ten dom, może jest i mały, ale nie brakuje mu niczego pod względem stylu. Został wykończony w wysokim standardzie, odpowiednim dla znacznie większych, bogatych domów. Kolorystyka tutaj jest klasyczna i dodaje naturalną elegancję, której niekiedy brakuje dużo większym domom. 

W stylowym wnętrzu

Wnętrze niczym nie odbiega zewnętrznej bryle budynku. Jest równie eleganckie, nowoczesne i stylowe, co czyni go idealnym miejscem dla małej rodziny!

2. Drewniany, przenośny domek

Dla tych z Was, którzy marzą o domu, ale nie lubią być na uwięzi w jednym miejscu ten dom jest absolutnie doskonały! Łatwy w transporcie, bardzo mały. Może jechać tam, gdzie chcecie, a co najważniejsze, nadal posiada wszelkie udogodnienia, które są nam niezbędne do wygodnego życia. 

Dobrze wyposażona kuchnia

Gotowanie tutaj to czysta przyjemność, wszystkie niezbędne sprzęty znalazły tu swoje miejsce. Noże spokojnie zawieszone na ścianie, półka z naczyniami, również jest pod ręką, podblatowa lodówka, jest nawet mały piekarnik! 

3. Coś innego

To na pewno nie jest styl typowego domu prawda? Dach dwupoziomowy, okładzina z drewna i stylowy antracyt, wszystko to składa się na ten mały, ale niezwykle stylowy dom. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć jak wygląda wewnątrz!

Otwarte wnętrze

Układ w tym domu jest fenomenalny. Idealnie zaprojektowany, aby zapewnić wszystko, czego potrzeba do wygodnego i kompaktowego domu, do tego otwarta przestrzeń! Szczególnie uwielbiamy spanię na antresoli!

4. Współczesna struktura

Ten budynek jest naprawdę fascynujący! Wąska bryła ze spadzistym dachem, można zobaczyć, że nie jest to ogromna przestrzeń, ale nadal ma wyjątkowy styl. Śmiały kolor na elewacji działa bardzo pobudzająco i ożywczo. Inspirująca mieszanka. 

Wszystko w drewnie

Ciepło, które rezonuje z tego pokoju jest oszałamiające. To wszystko dzięki mnogości naturalnego drewna. Powierzchnia salonu jest doskonale ukierunkowana w stronę dużego okna z widokiem na zieloną okolicę. 

5. W stylu azjatyckim

Nasz przegląd rozpoczynamy od budynku zbudowanego zgodnie z z orientalną architekturą, małego w skali lecz wielkiego pod względem wykorzystania dostępnej przestrzeni. W projekcie tym postawiono na klasyczny kontrast bieli i czerni w połączeniu z brązami naturalnego drewna. Ogromne przeszklenia strefy publicznej otwierają się na prosty taras i dalej na ogromny trawnik. 

Minimalistyczna łazienka

Ta łazienka to na pierwszy rzut oka lekki szok! Cudownie minimalistyczna w stylu, ma wszystko, czego potrzeba by oddać się rytuałowi relaksacji—nawet ogród. Jaki związek z naturą!

6. Niebieski jak niebo

Zawsze chętnie oglądamy domy, które z nietypowym wykończeniem dlatego tak charakterystyczny jest ten dom, pomalowany na dziecięcy, pastelowy kolor niebieski.  Wygląda słodko i ładnie a białe kontrasty pasują do niego idealnie. 

7. Nowoczesny dom z drewna

Kiedy kochacie ideę życia w drewnianym domu, ale chcecie także cieszyć się wygodami też ten dom jest idealny! Prosta konstrukcja sześcianu, spadzisty dach kopertowy i ciepła urocza drewniana elewacja. Naprawdę wspaniale wygląda tutaj kolor drewna, a trochę tradycyjne wnętrze jest bardzo przytulne. 

W klasycznym wnętrzu.

I rzeczywiście wnętrze nie jest rozczarowujące! Ten salon jest równie przestronny, jak i przytulny i wygodny. Wystarczy spojrzeć, jak niesamowity kominek znajduje się w centrum pomieszczenia, i jak dobrze pasuje do drewnianej elewacji. Wspaniałe miejsce! 

8. urocze miejsce

Dom wydaje się wąski i mały, ale naprawdę nie brakuje w nim niczego. Dzięki nowoczesnym wykończeniom i wspaniałym, przesuwnym drzwiom szklanym to miejsce jest wyjątkowe. Nawet z tej perspektywy można zobaczyć, że wnętrze jest wyrafinowane! Komu się podoba?

Jasny salon

Ten salon jest doskonale rozplanowany, mimo że nie jest ogromnych rozmiarów. Doskonale podkreślona kamienna ściana odgrywa tutaj główną rolę. Sekretem wyjątkowości jest dublowanie długość pokoju, zamiast koncentrowanie się na szerokości. Naszym zdaniem to działa! 

Daj się zainspirować, przeczytaj koniecznie: Złocista jasień jako inspiracja dla Twojego domu marzeń

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!