Mały domek o czarującym wnętrzu!

homify Country house
Loading admin actions …

Zapewne większość z Was myśląc o budowie swojego domu marzeń, wyobraża sobie przestrzeń, która nie tylko byłaby funkcjonalna i estetyczna, ale również przede wszystkim emanowałaby ciepłem. Dziś specjalnie z myślą o zwolennikach przytulnych aranżacji przygotowaliśmy propozycję od naszych architektówFINGERHAUS GMBH. Doskonale znają się oni na projektach domów, które zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz wyglądają zachwycająco. Nasi specjaliści po dokładnych konsultacjach z właścicielami obiektu, stworzyli wyjątkową przestrzeń, w której każdy może czuć się w pełni komfortowo. Zainspirujcie się wszystkimi rozwiązaniami fachowców, a na pewno będziecie zadowoleni.

Zapraszamy do zwiedzania tego wyjątkowego, przytulnego domu!

Widok z zewnątrz: przód

Tak prezentuje się ten dom z zewnątrz. Nasi specjaliści zdecydowali się skonstruować obiekt o dość klasycznej formie, która w tym wydaniu wygląda naprawdę genialnie. Ciemna dachówka wspaniale komponuje się z elewacją w kolorze kawy z mlekiem. Białe akcenty, które występują tutaj między innymi jako drzwi wejściowe, czy też ramy okien idealnie uzupełniają cała tą kompozycję.

Nasi eksperci nie zapomnieli również o wprowadzeniu paru roślinnych akcentów, które dodają całej przestrzeni niesamowitego klimatu. Dzięki temu cały budynek już z zewnątrz roztacza ciepłą aurę.

Widok z zewnątrz: tył

Spójrzcie, jak ten nietuzinkowy budynek prezentuje się z tyłu. Nasi specjaliści zadbali o odpowiednią ilość okien, która gwarantuje to, że całe wnętrze domu jest odpowiednio oświetlone naturalnymi promieniami słonecznymi.

Miejsce, w którym zdecydowano się zbudować ten dom jest naprawdę malownicze. Żyjąc pośród takiej zieleni z pewnością każdy domownik może cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami, które doskonale pozwalają się odprężyć.

Korytarz

Korytarz w tym obiekcie jest przestrzenią, gdzie znalazło się miejsce na funkcjonalną, białą ławeczkę. To bardzo dobre rozwiązanie, w szczególności, jeżeli w Waszym domu mieszkają osoby starsze. Dzięki takiemu siedzisku będą mogli oni chwile odpocząć i z łatwością założyć swoje obuwie.

Tutaj również możemy zauważyć ciekawe dekoracje, które podkreślają przytulny wymiar tego domu. Wprowadźcie podobne do swoich czterech ścian, a z pewnością będziecie mogli się cieszyć nastrojowym wnętrzem.

Klimatyczny salon

Znajdujemy się właśnie we wnętrzu tego domu. Teraz możemy przyjrzeć się temu, jak wygląda salon. Celem naszych architektów było stworzenie takiej przestrzeni, w której każdy domownik mógłby zregenerować siły. W tym miejscu jest to możliwe dzięki wygodnemu, wiklinowemu fotelowi! Dodatnie do niego paru białych poduszek sprawia, że można w nim nawet na chwilę się zdrzemnąć. Zwróćcie uwagę na to, że to miejsce jest bardzo przytulne. Udało się to osiągnąć dzięki wprowadzeniu pięknej rośliny doniczkowej oraz nastrojowych świec. 

Dodatki

Dodatki są kluczowe w stworzeni przytulnej przestrzeni. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nasi profesjonaliści. W salonie postanowili wprowadzić parę miękkich poduszek oraz świec, z kolei w kuchni znajduje się piękna, rustykalna szafeczka, która nie tylko zdobi tą strefę, ale również umożliwia przechowywanie przypraw. Przyjrzyjcie się dokładnie, jak świetnie prezentują się powieszone na niej kubki. Taki element dekoracyjny sprawia, że cała przestrzeń zdecydowanie zyskuje na niezwykłej atmosferze.

Kuchnia i jadalnia

Z salonu przechodzimy do strefy kuchni oraz jadalni. Architekci chcieli stworzyć przestrzeń, która w dużej mierze byłaby otwarta, dlatego zdecydowali się zminimalizować ilość wszelakich ścianek działowych. 

Zarówno miejsce, w którym przygotowywane są posiłki, jak i to, gdzie się je spożywa zostało urządzone w ciepłych odcieniach beżu. Zastosowanie w tych strefach drewna sprawia, że roztaczają one wokół siebie niesamowitą aurę. 

Patrząc na taką kuchnię oraz jadalnię naprawdę można się zachwycić!

Łazienka

Tak prezentuje się łazienka w tym przytulnym domu. Tutaj również nasi architekci dopracowali każdy szczegół. Cała aranżacja tego pomieszczenia opiera się tak jak reszta domu na odcieniach bieli oraz beżu. Duża wanna gwarantuje to, że domownicy mogą odprężyć się podczas gorącej kąpieli. Co więcej, wprowadzenie do przestrzeni łazienki roślin doniczkowych nadaje temu miejscu ogromnej świeżości.

Szukacie innych przykładów niezwykłych domów? Zobaczcie tutaj:

homify 360°: dom z widokiem nie z tej ziemi!

Need help with your home project?
Get in touch!

Highlights from our magazine