Ponadczasowy dom z zachwycającym wnętrzem

Request quote

Invalid number. Please check the country code, prefix and phone number
By clicking 'Send' I confirm I have read the Privacy Policy & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future.

Ponadczasowy dom z zachwycającym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Modern Houses by STREIF Haus GmbH Modern
Loading admin actions …

Szukacie projektu domu jednorodzinnego, który będzie odznaczał się nie tylko ponadczasowym designem, ale i wysokim poziomem energooszczędności? Nie szukajcie dalej! Ten dom zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale i w środku. Został zaprojektowany w sam raz na potrzeby tradycyjnej rodziny z dwójką lub trójką dzieci. Zapraszamy do oglądania!

Od frontu

Tak prezentuje się dom od strony ulicy. Działka, na której go wzniesiono, nie jest ogrodzona, a jej granice wyznacza pięknie utrzymany ogród frontowy. Sześcienna bryła domu, śnieżnobiała fasada, oraz geometryczne, nieregularnie rozmieszczone okna nadają mu ponadczasowy, elegancki charakter. Strefa wejścia łączy się z wiatą samochodową, która wyznacza drewniana konstrukcja.

Od strony ogrodu

Nieco inaczej dom ten wygląda, gdy spoglądamy na niego z perspektywy ogrodu. Bryła domu staje się nieregularna, zmodyfikowano ją, aby stworzyć miejsce na częściowo zadaszony balkon. Otaczający dom ogród jest na tyle przestronny, że znalazło się w nim miejsce na wspaniały basen.

Widok nocą

Na koniec spójrzcie, jak dom wygląda nocą. Przez liczne okna na zewnątrz przebija się ze środka światło, okraszając ogród delikatnym blaskiem. Sama fasada domu została podświetlona kinkietami, z których światło sączy się w dwóch kierunkach. Trzeba przyznać. że jest to projekt nowoczesnego domu na najwyższym poziomie!

Strefa dzienna

Wnętrza zaaranżowano w sposób nowoczesny, ale i ponadczasowy, pozwalając na łatwą i szybka aranżację wystroju, gdy takie będzie życzenie właścicieli. Otwarta strefa dzienna, łącząca w sobie obszary kuchni, jadalni i salonu, wyposażona została w sposób funkcjonalny i komfortowy. Białe ściany oraz naturalne światło, swobodnie wpadające przez wielkoformatowe okna, sprawiają, że w środku jest jasno i przestronnie.

Sypialnia

Ten sam minimalistyczny, nowoczesny styl dominuje w aranżacji sypialni. Jasne drewniane podłogi komponują się z białymi ścianami, dając efekt elegancji i dobrego stylu. Wyposażenie ograniczono do niezbędnego minimum, dzięki czemu udało się stworzyć sypialnię sprzyjającą odpoczynkowi.

Łazienka

Równie stylowo zaaranżowano łazienkę. Nowoczesna biała armatura o obłych kształtach nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Drewniane meble i ciemna posadzka dopełniają wystrój pomieszczenia. Aby nieco przełamać jego neutralną kolorystykę, zdecydowano się na intensywnie zielone dodatki.

Modern Houses by Casas inHAUS Modern

Need help with your home project?
Get in touch!

Discover home inspiration!